به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

قیمت روز روغن چرخ خیاطی اطلس

قیمت روز روغن چرخ خیاطی اطلس، یک نوع روغن روان کننده می باشد در واقع روغن مناسب چرخ خیاطی است که در اندازه 80 سی سی به فروش میرسد؛ قیمت روغن چرخ اطلس و همچنین قیمت روغن چرخ خیاطی نیلوفر با توجه به کیفیت آن بسیار مقرون به صرفه هستند.

4a19736542b5d97815f0976114e5f58a - قیمت روز روغن چرخ خیاطی اطلس

اگر به دنبال خرید روغن چرخ خیاطی به مارک اطلس هستید، باید به اطلاع شما برسانیم که کارخانه روغن چرخ خیاطی اطلس با توجه به سیاست هایی که مدیریت این مجموعه داشته تولید خود را محدود نموده و دیگر مثل سابق، از تولید انبوه این محصول حبری نیست.

جایگزین این روغن چزخ خیاطی می توانیم روغن چرخ خیاطی سوپر نیلوفر را پیشنهاد کنیم که تولید خودمان است (در واقع کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر) و از ویژگی این محصول (سوپر نیلوفر) می توان به بوی بسیار کم آن اشاره داشت؛ در کنار چربی بیشتر نسبت به روغن چرخ خیاطی نیلوفر، که در دسته روغن چرخ خیاطی معمولی قرار می گیرد.

چه عواملی بر کیفیت روغن چرخ خیاطی تاثیر دارد

در این خصوص که چه عواملی برکیفیت روغن چرخ خیاطی تاثیر دارد باید گفت: اگر برای چرخ خیاطی خود ارزش قائل هستید تقاض داریم از روغن های چرخ خیاطی با پایه پارافین استفاده کنید.

روغن های چرخ خیاطی یا پایه نفتی هستند که در هنگام خرید روغن چرخ خیاطی بهای کمتری دارند، و یا پایه پارافین مایع هستند.

اما روغن هایی که از پایه پارافین مایع تشکیل و تولید می شوند امروزه در بازار با نام برند های: روغن چرخ خیاطی سوپر طلایی نیلوفر و روغن چرخ خیاطی روان هستند؛ که از بهترین روغن چرخ خیاطی مناسب برای انواع چرخ خیاطی محسوب می شوند.

امروزه انواع روغن چرخ خیاطی صنعتی در بازار موجود است که هر کدام دارای مشخصات، کیفیت و قیمت های متفاوتی هستند. بهترین روغن مصنوعی روغن سیلیکون است که در برابر حرارت مقاوم بوده و از خوردگی و اکسید شدن قطعات نیز جلوگیری می کند.

بهترین روغن معدنی پترولیوم ژله یا پارافین سفید نام دارد که محلولی از هیدروکربنات اشباع مایع است و خلوص بسیار بالایی دارد و برای چرخ های صنعتی مناسب است.

bc35804ca2b7dbe63bac5c99bb255c34 - قیمت روز روغن چرخ خیاطی اطلسمانند روغن صنعتی در برابر حرارت مقاوم بوده و از اکسید شدن و خوردگی قطعات جلوگیری می کند. روغن چرخ خیاطی باید دارای خواص ویژه باشد. مثلا این روغن باید بی مزه، بی بو و بی رنگ باشد. در این روغن ها نباید از مواد سمی استفاده شود. این روغن باید آنتی استاتیک باشد تا از ساییدگی قطعات به یکدیگر جلوگیری کند. در این روغن ها نباید هیچ حلالی وجود داشته باشد. در برابر دما مقاوم است و اشتعال ندارد. روغن چرخ خیاطی صنعتی باید از نظر شیمیایی پایدار و عاری از اکسیداسیون باشد.

بهترین مارک روغن چرخ خیاطی باید در برابر گرد و غبار و پرز پارچه مقاوم باشد تا با پرز و گرد و غبار مخلوط نشود، نفوذپذیری روغن باید مناسب باشد.

یطور کلی روغن چرخ نیلوفر  یکی از بهترین انواع روغن های چرخ خیاطی است که دارای اکثر شرایط فوق می باشد. نوع دیگر مناسب برای چرخ های مخصوصا صنعتی روغن چرخ خیاطی اطلس است.

عرضه کنندگان روغن چرخ اطلس

عرضه کنندگان روغن چرخ اطلس بطور کلی تعداد محدودی از هموطنان ما هستند که این محدودیت ایجاد شده در عرضه، همانگونه که در قسمت بالا به آن اشاره کردیم به علت تغییر در تصمیم مدیریت تولید این مجموعه بوده است.

اما امروزه کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر مالک این سایت با ایجاد قیمتی رقابتی در کنار تقویت خط تولیدی بدون محدودیت تیراژ و استاندارد های کیفی نیاز هر مصرف کننده داخلی و خارجی را در بازار  های کشور و منطقه تامین کرده است.

615ad952cab3e2aef1ae1cc9cc97f8cc - قیمت روز روغن چرخ خیاطی اطلس

روغن نباید آنقدر رقیق باشد که مانند آب چکه کند و نباید آنقدر غلیظ باشد که مانند روغن نباتی بریزد. رنگ روغن موضوع مهمی نیست و کمکی به تعیین کیفیت آن نمی کند.

اطلس یکی از قدیمی ترین و با کیفیت ترین چرخ خیاطی در کنار روغن چرخ نیلوفر است؛ برایاطلاغ بیشتراز لیست قیمت کارخانه روغن چرخ خیاطیی نیلوفر با تیم پشتیبانی و شماره مذکور در این سایت تماس حاصل کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.