به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

پاک كردن روغن چرخ خیاطی از روی لباس

به یکی از کاربردی ترین مقاله این وبسایت مرجع خوش آمدید؛ در این بخش مروری داریم بر پاک کردن روغن چرخ خیاطی از روی لباس و به برسی این موضوع خواهیم پرداخت که روغن چرخ خیاطی با چی پاک میشه؟

در این مقاله به برسی چند مورد خواهیم پرداخت؛ همچنین می توانید برای دانلود فیلمهای آموزشی در این مورد به کانال ایتا (eitaa) ما به نشانی (iranaoilcompany@) مراجعه فرمایید که برای دسترسی بهتر و دانلود فیلم ها برای شما می باشد.

iranaoil0093 1024x576 - پاک كردن روغن چرخ خیاطی از روی لباس

در روش اول: شما همراهان عزیز می توانید برای از بین بردن لکه روغن از روی لباس  مقداری آرد گندم روی لکه روغن بریزید.

سپس به آن نیم ساعت استراحت بدین حالا یک تیکه کاغذ را روی قسمت روغنی که یک لایه ناز آرد روی آن قرار دارد گذاشته و با اتو روی کاغذ بکشید.

تا جذب شدن لکه روغن از داخل بافت پارچه یا لباس چند بار این کار رو تکرار می کنیم.

همین که احساس کردین کمی لکه روغن کم رنگ تر شده قسمت آخر به جای تکرار و گذاشتن کاغذ این بار از دستمال کاغذی برای جذب نهایی و آخر آن استفاده می کنیم و سپس روی دستمال کاغذی اتو می کشیم.

تا این لحظه شاهد این هستیم که رنگ لکه به شدت کم رنگ شده؛ اگر بازم لکه بصورت بسیار کم رنگ روی لباس یا پارچه وجود داشت.

باید چند قطره مایع ظرفشویی رو روی محل لکه بریزیم و با یک مسواک بصورت دایره ایی شکل روی لکه، این مایع رو بکشیم.

حالا با آب گرم قسمت روغنی از پارچه یا لباس رو می شوریم و مشاهده می کنید لکه بطور کامل پاکش شده است.

iranaoil0091 1024x683 - پاک كردن روغن چرخ خیاطی از روی لباس

 در روش دوم: روی لکه روغنی شده پودر بچه می ریزیم و می گذاریم چند ساعت بمونه هر چقدر لکه قدیمی تر بود حتی باید تا یک شبانه روز به پودر بچه روی لکه روغن اجازه استراحت بدین برای  جذب بهتر آن.

لازم به ذکر است که پودر بچه جذب فوق العاده ای برای از ین بردن لکه های روغنی روی پارچه دارد.

سپس مثل مرحله قبل چند قطره مایه ظرفشویی به محل دارای لک روغن اضافه کرده و با مسواک بصورت دورانی یا داره شکل  می کشیم و در مرحله آخر محل مورد نظر را با آب گرم شستشو می دهیم.

در آخر شاهده می کنید که هیچ اثری از لکه روغن چرخ خیاطی روی لباس یا پارچه نیست.

 

روغن چرخ خیاطی با چی پاک میشه

 

تا به اینجا آموزشها پی بردیم که لکه روغن چرخ خیاطی با چی پاک میشه؛ این موارد به ترتیب عبارت اند از: پودر بچه ( کاربردی ترین) آرد گندم و در ادامه به نشاسته ذرت در روش بعدی اشاره خواهیم کرد.

iranaoil0094 1024x732 - پاک كردن روغن چرخ خیاطی از روی لباس

در روش سوم: روی قسمت روغنی شده پودر بچه و یا در نبود آن، از پودر نشاسته ذرت می توانید استفاده کنید، آن را روی قسمت روغنی بریزید.

یک پارچه دیگر را چند لایه کنید و روی قسمت پودر قرار دهید سپس درجه اتو را در بالا ترین درجه خود قرار دهید در هنگام اتو کردین چندین مرتبه از بخار اتو هم استفاده کنید.

سپس پودر را از روی قسمت روغنی پاک کنید نگران نباشید اگر پس از پاک کردن پودر آن قسمت روغن هنوز پودری بود.

اگر همچنان لکه روغنی بود بار دیگر همین کار را تا به این مرحله انجام دهید.

تا این مرحله شاهد این هستیم که اصل چربی کاملا از بین رفته اما برای از بین بردن کامل و همیشگی جای لکه روغن چرخ خیاطی از مایع ظرفشویی استفاده خواهیم کرد در این روش مایع بعد از انجام این روش ها باید به مدت 2 ساعت روی قسمت روغنی بمونه.

iranaiol0092 1024x576 - پاک كردن روغن چرخ خیاطی از روی لباس

و در آخر با مایع لباسشویی محل مورد نظر رو بشورید؛ امیدواریم از این مطلب استفاده کامل را برده باشید.

ما در این وب سایت علاوه بر تولید و فروش مستقیم روغن چرخ خیاطی از کارخانه مطالب دیگری در باره نحوه پاک کردن روغن چرخ خیاطی از روی لباس و پارچه را برای شما همراهان عزیز آماده کردیم و در آینده مطالب بیشتری راجب هر آنچه که شما نیاز دارید و سوالات تخصصی شما راجب  جرخ خیاطی و روغن آن را نیز به شما ارائه می دهیم.

به شما عزیزان پیشنهاد میکنم هر هفته به وب سایت ما سر بزنید و از پست های جدید آموزشی و بهینه ما استفاده بفرمایید؛ همچنین میتوانید با مراجعه به آدرس اینستاگرامی ما به نشانی (iranaoil) از آپلود شدن پست های ساین هر هفته با خبر شوید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.