به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

درباره ایرانااُیل

03 1 scaled - درباره ایرانااُیل

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

سایت ایرانااُیل، که تنها وبسایت رسمی و تخصصی در زمینه روغن چرخ خیاطی در ایران می باشد؛ تحت نظر اعضای هیئت مدیره کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر اداره می شود.

تمامی فعالیت های این وب سایت رسمی و مطالب تخصصی آن در خصوص این روغن برگرفته از نظرات مهندسین مجموعه، سازمان استاندارد و تجربیات گران بها این مجموعه تولیدی می باشد؛ تشکلی که بالغ بر 5 دهه فعالیت تخصصی در این زمینه را در کارنامه خود دارا است.

این مجموعه بزرگ که امروزه جزئی از هلدینگ علیجانی به حساب می آید از اواخر دهه سال 1350 شروع به فعالیت کرد، و اولین محصول خود را با نام روغن روانکاری رضوان عرضه داشت.

رفته رفته محصولاتی با برند های بهروان و نیلوفر به چرخه تولید مجموعه اضافه شد.

اما در این راه یعنی تولید با کیفیت و عرضه محصول فقط برند روغن چرخ نیلوفر توانست در بازار بماند؛ و امروزه حدود 78% از سهم بازار در این زمینه را به خود اختصاص داده است.

این در حالی است که، امروزه محصولات این کارخانه را در اکثر کشور های منطقه به مانند: عراق، افقانستان، پاکستان، ترکمنستان و جمهوری آذربایجان مشاهده می کنید.

از جمله مهم ترین اقدامات چند سال اخیر این مجموعه در جهت عرضه، ارتقاء سطح کیفی از تولید و پالایش روغن چرخ تا بسته بندی محصول و یا حتی ارسال کالا در کمترین زمان ممکن است.

همین مسئله باعث پیشرفت چشم گیر این مجموعه عظیم از جهت صادرات مازاد بر تولید بوده است.

از جمله اقداماتی که برتری را از آن این مجموعه کرده است تولید محصولات با کیفیت و در عین حال قیمت مناسب، برای خرید هر قشری در جامعه است.

هم اکنون محصولاتی با نام های روغن چرخ خیاطی نیلوفر، روغن چرخ سوپر نیلوفر و روغن چرخ خیاطی سوپر طلایی نیلوفر که در بازار موجود است نشانه صدق این امر می باشد.

در اجرا و تولید این طرح قرار بر آن شد که محصولاتی تحت برند: نیلوفر (شامل روغن های معمولی چرخ خیاطی) و پایه نفتی باشد که تهیه آن برای عموم جامعه وابسته به قیمت آن راحت تر است.

حضور پایدار در بازارهای صادراتی

استراتژی و چشم اندازی از آینده

اما در تولید و عرضه محصولات با عنوان روغن چرخ سوپر نیلوفر شاهد کاهش بو روغن و افزایش چربی به نسبت روغن چرخ نیلوفر هستیم که علاوه بر این مزیت قیمت بیشتری هم دارند.

در قسمت آخر در تهیه و یا خط تولید روغن چرخ خیاطی سوپر طلایی نیلوفر، قرار به تولید روغن چرخ خیاطی با نهایت کیفیت، کاملا بدون بو و شفاف است و که باید از مواد پایه پارافین مایع در این محصولات به کار رود.

حال انتخاب با شماست که کدام محصول را وابسته به استفاده و قیمت آن، از نمایندگی های ما در سراسر کشور خریداری کنید؛ لازم به ذکر است که پیشنهاد ما روغن چرخ خیاطی با پایه پارافین است زیرا استاندارد های بیشتری را در فرایند تولید پاس می کند.

از آینده مجموعه فعالیت های شرکت نوید گسترش سبد کالای تولیدی این مجموعه را به شما می دهیم، که به زودی بهترین روغن مناسب انواع ماشین های اصلاح با اخذ تمامی استاندارد ها و برای اولین بار در ایران تولید و روانه بازار خواهد شد.

همچنین در نظر داریم با توجه به توانمندی های خط تولید مجموعه به تولید و عرضه مستقیم روغن تردمیل در آینده ایی نزدیک روی آوریم.

سخن مدیریت محترم سایت