به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

کدام روغن چرخ خیاطی بهتر است چرا + قیمت خرید

the best hndustrial sewing machine 1024x715 - کدام روغن چرخ خیاطی بهتر است چرا + قیمت خرید

در این مقاله به برسی این موضوع خواهیم پرداخت که کدام روغن چرخ خیاطی بهتر است، به چه علت و چرا؟ همچنین به برسی قیمت خرید روغن چرخ خیاطی می پردازیم پس تا آخر همراه ما باشید.

باید بگوییم روغن چرخ خیاطی مناسب، روغنی است که دارای بوی کم و یا بدون بو باشد که در هنگام کار با چرخ خیاطی در طول روز، به علت بودی زیاد باعث سردرد، و یا اختلال در کار نشود.

تمامی برند های روغن چرخ خیاطی داخل بازار به ترتیب سال تاسیس و شروع فعالیت عبارت اند از: روغن چرخ خیاطی نیلوفر، روغن چرخ خیاطی اطلس، روغن چرخ خیاطی صدر و روغن چرخ خیاطی آذران که بطور کلی چهار تولید کننده روغن چرخ داخل ایران فعالیت می کنند.

در مقاله های قبل در این وب سایت مرجع و یا در واقع قطب تولید روغن چرخ خیاطی اشاره شد که روغن چرخ خیاطی کلا  بر دو پایه ساخته و تولید می شوند که شامل: روغن چرخ پایه پارافینی و روغن چرخ پایه نفتی هستند.

همانطور که با خواندن مقاله های قسمت قبل متوجه شدیم قیمت روغن چرخ خیاطی پایه پارافینی از قیمت روغن چرخ پایه نفتی به علت مواد اولیه بکا رفته در آن کمی گران تر است.

در عوض روغن چرخ پایه پارافینی از روغن چرخ خیاطی پایه نفتی  بوی بسیار کمی داشته و دارای چربی وغلظتی استاندارد و مناسب برای روغن کاری چرخ خیاطی شما می باشد.

اما متاسفانه با جا افتادن فرهنگی غلط در اجتماع ما ایرانیان با تمدن گاها مشاهده می شود که یک خیاط برای خرید یک چرخ خیاطی ایده آل هزینه ایی بین 10 تا 20 میلیون تومان می کند اما درموقع خرید روغن چرخ خیاطی فقط بهای به اندازه یک روغن چرخ خیاطی ارزان، معمولی و پایه نفتی  پرداخت می کنند.

iranaoil3 - کدام روغن چرخ خیاطی بهتر است چرا + قیمت خرید

روغن چرخ پایه نفتی همانطور که از اسمش پیداست از مواد اولیه نفتی تهیه می شود و دارای بو می باشد.

امروز ما در کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر تلاش کردیم تا 3 مدر روغن به بازار عرضه کنیم که هم از نظر قیمتی برای هر قشری در جامع قابل تهیه باشد هم در زمینه رقابت همچنان حرف اول را در بازار روغن چرخ خیاطی در ایران بزنیم.

این روغن ها که شامل روغن چرخ خیاطی جکی (روغن چرخ سوپر) و روغن چرخ درجه (روغن چرخ پایه نفتی با دو بار شستشوی اسید) که دارای بوی کمتری نسبت به سایر برند های می باشد و روغن چرخ معمولی ( با یک بار سشتشوی اسیدی) را تولید و روانه بازار می کند.

اگر شما هم در انتخاب برند روغن چرخ هنوز سر در گم هستید، به شما پیشنهاد می کنیم با خرید روغن چرخ خیاطی نیلوفر مستقیم از کارخانه به سردرگمی خود پایان دهید.

علت این توصیه کیفیت بالای محصولات ما در قبال قیمتی رقابتی و بی همتا نسبت به تولید سایر همکاران است.

لازم به ذکر است خرید شما برای ارسال و خرید مستقیم از کارخانه روغن چرخ خیاطی برای مغازه و یا مصرف شخصی این محصول باید در مجموع، سفارش شما 5 کارتن به بالا باشد.

 

خوردن روغن چرخ خیاطی توسط کودک

iranaoil2 - کدام روغن چرخ خیاطی بهتر است چرا + قیمت خرید

در ادامه به خوردن روغن چرخ خیاطی توسط کودک خواهیم پرداخت؛ امروزه با افزایش مشغله بسیاری از مادران که در خانه مشغول به کار و امور منزل هستند، یکی از محبوب ترین این مشغله ها خیاطی بوده که علاوه بر درامدی برای خانواده می تواند به چرخه اقتصاد کشور نیز کمک کند.

از این رو مهم ترین معضل و درگیری اینگونه مادران که بچه خردسال و یا نوزاد دارند خوردن روغن چرخ خیاطی توسط کودک می باشد.

امروزه این اتفاق یکی از مهم ترین و رایج ترین عوامل مسمویت در کودکان دو تا هفت سال است؛ اما راهکار چیست؟

به این موضوع توجه داشت باشید، که بسیاری از مواد شیمیایی موجود در منزل می تواند به عنوان خطری برای سلامتی و حفظ جان نوزاد و کودک شما به شما بیاید.

 در بسیاری از موارد دیده شده در بیمارستان که افراد به ویژه کودکان با این نوع مسمومیت مواجه شده اند، درباره عوارض پس از خوردن روغن چرخ خیاطی بهتر آن که است با خونسردی برخورد کنید.

سپس کودک را به نزدیک ترین مرکز درمانی محل زندگی خود ببرید، اگر از مدت زمان خورده شدن روغن چرخ خیاطی تا رسیدن به بیمارستان بسیار طول بکشد احتمال فوت کودک نیز وجود خواهد داشت.

به تمامی همراهان و مطالعه کنندگان این سایت مرجع روغن چرخ خیاطی توصیه می کنیم که روغن چرخ خیاطی را دور از دسترس فرزندان خود قرار دهید، بهترین محل برای نگهداری این محصول در بخش های مرتفع منزل می باشد ضمن اینکه روغن را در برابر تابش مستقیم آفتاب قرار ندهید.

همچنین جهت استعلام کیفیت روغن های چرخ خیاطی برای مصارف خانگی (چرخ های خانگی) و یا مصارف صنعتی پیشنهاد می کنیم دیگر مطالب ساید را برسی کنید؛ تا در انتخاب و خرید انواع روغن چرخ خیاطی با گاهی کامل و با توجه به دانش حاصل پس از مطالعه بهترین روغن مناسب چرخ خیاطی را انتخاب کنید.

2 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.