به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

پخش کننده روغن روانکاری 4 لیتری در بازار

روغن روانکاری 4 لیتری یکی از محصولاتی است که در صنایع مختلف کاربرد بسیار زیادی دارد. از این محصولات برای بهتر کار کردن موتور و سایز تجهیزات اتومبیل و همچنین دیگر انواع دستگاه‌های صنعتی استفاده می‌شود. شرکت‌های معتبری در زمینه تولید و پخش روغن موتور روانکاری در ظروف یک و چهار لیتری در سراسر کشور فعالیت می‌کنند. با ما همراه باشید تا در ادامه اطلاعات بیشتری در مورد این محصولات و مراکز عرضه کننده آن‌ها در اختیار شما قرار دهیم. 

08b1783187b3e645a34dd3b130a12f47 - پخش کننده روغن روانکاری 4 لیتری در بازار

انواع روغن موتور روانکاری 4 لیتری درجه یک

1f3b6752b231a70f679fcdb50b2c9a12 - پخش کننده روغن روانکاری 4 لیتری در بازار در مورد روغن‌های روانکاری باید گفت که در موتور خودروها و حتی دستگاه‌های پیچیده صنعتی؛ فعالیت و‌ سوخت و ساز زیاد موجب بالا رفتن دمای موتور و در نتیجه اصطکاک بین موتور و دیگر قطعات خودرو و دستگاه می‌شود که این موضوع به مرور زمان می‌تواند موجب ایجاد خرابی در موتور خودروها و ایجاد مشکل در دستگاه‌های پیچیده صنعتی شود. لذا برای کم کردن این اصطکاک از انواع روغن روانکاری استفاده می‌کنند تا از حجم بالای برهمکنش میان قطعات بکاهد. 

انواع مختلفی از روغن موتور روانکاری وجود دارد و این محصولات را می‌توان به دسته‌های مختلفی تقسیم بندی کرد. اما در هنگام تقسیم‌ بندی این محصولات باید دو پارامتر مهم و اساسی را در نظر گرفت که این دو پارامتر مهم عبارتند از:

  • شاخص گرانروی: در تعریف این شاخص باید گفت که شاخص گرانروی که از آن با نام ویسکوزیته هم یاد می‌شود مقاومت روغن موتور در‌ برابر جریان پیدا کردن را بیان می‌کند. ویسکوزیته روغن‌ها متفاوت است و در هنگام استفاده نیز، پارامترهای مختلفی در نظر گرفته می‌شود تا از روغن موتوری با ویسکوزیته مناسب به عنوان مثال با ویسکوزیته ۴۰ استفاده شود.
  • درجه کیفی روغن موتور: دومین پارامتری که در دسته‌بندی انواع مختلف روغن موتورها مهم است درجه کیفی روغن موتور است. از لحاظ درجه کیفی، انواع گوناگون روغن موتورها را به دو دسته روغن موتورهای مناسب برای خودروهای دیزلی و روغن موتورهای مناسب برای خودروهای بنزینی تقسیم‌ بندی می‌کنند. علامت اختصاری که برای روغن روانکاری خودروهای بنزینی وجود دارد، علامت اختصاری S و علامت اختصاری که برای خودروهای دیزلی و‌ گازییلی وجود دارد علامت C است. 

فروشندگان روغن روانکاری 4 لیتری

3175d42275e6ab8caf7ef9ee0ce33d13 - پخش کننده روغن روانکاری 4 لیتری در بازار روغن موتور روانکاری با حجم ۴ لیتری به روش‌های مختلفی فروخته می‌شود و فروشندگان روغن موتور در تلاشند تا با عرضه محصولاتی باکیفیت، رضایت خاطر مشتریان را جلب کنند.

این سایت یکی از فروشگاه‌های اینترنتی عرضه کننده روغن موتور روانکاری است. لذا در صورتی که به دنبال خرید این محصولات هستید می‌توانید از طریق این فروشگاه روغن روانکاری را در اقصی نقاط کشور سفارش دهید و چندی بعد در مکان دلخواه خود آن را تحویل بگیرید. 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.