به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

پخش کننده روغن روانکاری یک لیتری در تهران

نیروی اصطکاک، نیرویی است که در مقابل حرکتی که یک سطح بر روی سطح دیگر ایجاد می کند مقاومت کرده و مانع بروز مشکل می شود.

روانکاری هم روشی می باشد که از ایجاد اصطکاک و سایش سطح های متحرکی که بر روی یکدیگر قرار می گیرند جلوگیری می کند و انواع مختلفی دارد مانند روغن و گریس و سایر مواد دیگر که این کار را انجام می دهند.

این فروشگاه اینترنتی به عنوان پخش کننده روغن روانکاری یک لیتری در تهران می باشد.

d1e6fa297b3acae302cb99d5904e2457 - پخش کننده روغن روانکاری یک لیتری در تهران

کار اصلی روغن روانکاری چیست؟

5fd3f77056a3e2e9df351dc464bd6062 - پخش کننده روغن روانکاری یک لیتری در تهران کار اصلی روغن روانکاری کاهش میزان اصطکاک بین سطح های متحرک و ثابت می باشد که با کمک روانکار ها این عمل را انجام می دهد و سایر ویژگی های آن ها شامل:

  1. جذب کردن و انتقال حرارت و خنک کردن و کنترل دمای قطعات
  2. از اثرات بد حاصل از ضربه ی قطعات بر روی یکدیگر جلوگیری می کند.
  3. فواصل مختلف بین قطعه ها را آب بندی می کند.
  4. از فساد و خوردگی قطعات به خوبی جلوگیری می کند.

با توجه به این نکته که در موتور یک خودرو انواع مختلف نیرو ها وجود دارد نیاز به سیستم های روانکاری مختلفی هم می باشد در حالت کلی می توان نیرو های مکانیکی که بین قطعات وجود دارد را می توان به گروه اصلی یعنی نیرو های دورانی _ فشاری و نیرو های مالشی تقسیم کرد.

نیروی دورانی _ مالشی بیشتر در قطعه هایی مانند میل لنگ و میل سوپاپ و نیروی مالشی هم در قسمت های سیلندر _ پیستون و سوپاپ ایجاد می شوند.

مجموعه قطعات موجود در سیلندر و پیستون به دو روش روانکاری می شوند که حالت اول به این صورت می باشد که روغن از طریق مجرای تعبیه شده بر روی شاتون وارد جداره ی سیلندر می شود و در حالت دوم روغن توسط محور های میل لنگ پاشیده می شود.

قیمت خرید روغن روانکاری یک لیتری

6a7ef6046e9547bb7cc4dc5b38d4ce02 - پخش کننده روغن روانکاری یک لیتری در تهران روانکار ها در حالت های مختلف جامد، مایع و گاز تولید می شوند مانند:

  1. روانکار گازی شکل که استفاده از آن بسیار کم و محدود می باشدو یک نمونه ی آن شامل روانکاری با گاز نیتروژن است که به عنوان یک خنک کننده سازگار با محیط زیست بوده و در ماشین کاری فریزر بیشتر استفاده می شود. 
  2. روانکار های مایع شامل روغن های حیوانی و گیاهی، روغن های معدنی، روغن های سنتزی، مشتقات اسید های چرب و … می باشند.
  3. روانکار نیمه جامد که شامل انواع مختلف گریس ها می شود مانند گریس های صابونی کمپلکس، گریس های صابونی ساده، گریس های رنگ دانه ای، گریس های نسوز و صد ها گونه ی دیگر که بسیار متنوع می باشند.
  4. روانکار جامد که به آن روانکار خشک هم گفته می شود و در جا هایی از آن استفاده می شود که نمی توان از سایر روانکار های دیگر استفاده کرد. 

و هر کدام از آن قیمت مخصوص به خودشان را دارا می باشد. شما می توانید برای آگاهی و اطلاع از قیمت خرید روغن روانکاری یک لیتری و بیشتر به این سایت مراجعه کنید. 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.