به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

پخش کننده روغن روانکاری عالی در ایران

پخش کننده روغن روانکاری عالی در ایران این محصول را در کیفیت های درجه یک طبق مواد تشکیل دهنده آنها تقسیم بندی می‌کند. روغن های روانکاری در واقع محصولاتی هستند که از اصطکاک بین قطعات مختلف دستگاه ها و تجهیزات صنعتی جلوگیری می کند و باعث روان شدن حرکت آنها در ارتباط با یکدیگر می شوند.

a747a9aed8ac6425d1ab836556f4c8e8 - پخش کننده روغن روانکاری عالی در ایران

روغن روانکاری چگونه بدست می آید؟

6b4a8abc7210aa5711d976c32d1192ff - پخش کننده روغن روانکاری عالی در ایران روغن روانکاری چگونه به دست می آید؟ در راستای پاسخ به این سوال می توان گفت روغن های روانکاری مواد تولید شده بر پایه نفت هستند که برای روانکاری قطعات و تجهیزات صنعتی در نمونه های مختلف تولید می شوند.

روغن های روانکاری از نظر شکل ظاهری کاملا شفاف هستند و فاقد هرگونه رنگی می باشند. این محصولات به عنوان نوعی روانکار برای روان کردن حرکت بین قطعات دستگاه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند و باعث افزایش طول عمر این دستگاه ها و جلوگیری از زنگ زدن و خوردگی آنها می شوند.

روغن های روانکاری دارای کاربرد های بسیار زیادی در صنایع ،دستگاه ها و تجهیزات مختلف هستند و در راستای این موضوع تمامی بخش ها و دستگاه های صنعتی مصرف کنندگان اصلی این محصول به حساب می آیند.

روغن های روانکاری ترکیبی از مواد نفتی مختلف هستند که در راستای انجام فرمول های مختلف، محصولات با توانایی و کاربرد های متفاوت تولید می شوند. به طور کلی روغن های روان کاری از دو جزء اصلی تشکیل شده اند روغن های پایه و مواد افزودنی. روغن پایه این محصولات به صورت مستقیم از پالایش نفت خام به دست می آید.

تامین کننده روغن روانکاری عالی

f10ac37ee79a2522739c79a1844b63ec - پخش کننده روغن روانکاری عالی در ایران تامین کننده روغن روانکاری عالی در ایران در راستای تولید این محصول از مواد اولیه بر پایه نفت استفاده می کند. همانطور که اشاره کردیم روغن پایه مورد استفاده در تولید این روانکارها از پالایش نفت خام به دست می آید.

روغن های روانکاری با کیفیت عالی دارای نمونه های مختلفی هستند زیرا توسط برند های متفاوت طراحی می شوند و در طراحی و تولید این محصولات از مواد اولیه مختلفی استفاده می شوند. روغن های روانکاری طبق مواد اولیه ای که در تولید آنها به کار گرفته می شود در سه دسته اصلی تقسیم بندی می شوند:

  1. روغن های صنعتی سنتتیک
  2. روغن های مینرال
  3. روغن های نیمه سینیتک

روغن های سنتتیک، بر پایه حلال های چربی تولید شدند و می توانند از دستگاه صنعتی در مقابل خوردگی و اکسیداسیون محافظت نمایند.  روغن‌های مینیرال جزو فرآورده‌ های اصلی مواد نفتی هستند و از مشتقات نفت به حساب می آیند. روغن های نیمه سنتتیک دارای ترکیبات روغن های سنتتیک و روغن های مینرال هستند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.