به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

نمایندگی فروش روغن روانکاری 20 لیتری

روغن روانکاری 20 لیتری از نمونه روغن های صنعتی است که مورد استفاده های زیادی قرار گرفته و نقش بسیار موثری در صنایع مختلف ایفا می کند و با کارکرد درست خود به عمر بالای دستگاه یا وسیله مورد نظر می افزاید. این محصول در نمایندگی های مختلف در سراسر کشور مورد عرضه قرار می گیرد که در این مراکز قیمت ها به دلیل بدون واسطه بودن بسیار منحصر به فرد بوده و روغن مورد نظر نیز کیفیت های شاخصی نیز دارد.

b54daebf5eb548b835ac3bf4c6f5edfd - نمایندگی فروش روغن روانکاری 20 لیتری

مواد تشکیل دهنده روغن روانکاری

bcd4df94aa1c77c9c345968f17d8b4e8 - نمایندگی فروش روغن روانکاری 20 لیتری مواد تشکیل دهنده روغن روانکاری از هر مدلی روغن پایه با مواد افزودنی است که برای تهیه آن یا از روغن هایی که از قبل استفاده شده بکار می رود که در این صورت آن را تصفیه می کنند و یا روغن های صنعتی را به صورت مصنوعی تولید می کنند. همچنین مواد افزودنی که به روغن پایه اضافه می شود بسته به نوع روغن متفاوت می باشد.

این روغن ها دارای ویژگی روان کنندگی هستند که باعث اصطکاک بین سطوح می شوند و در نتیجه از تولید گرما طی حرکت سطوح کاسته خواهند شد و در نتیجه باعث خنک شدن سطوح، انتقال ذرات خارجی و انتقال نیرو می شوند.

روغن روانکاری خوب باید ویسکوزیته و گرانروی مناسبی داشته باشد تا ضخامت مناسبی در فیلم روغن ایجاد شده و اصطکاک، ضربه گیری، آب بندی، انتقال، حرارت و نیرو و سابیدگی را کم کند. همچنین باید گرانروی خود را در محدوده درجه حرارت کاری حفظ کند و در برابر اکسیداسیون و تجزیه حرارتی مقاوم باشد تا جلوگیری کننده از زنگ زدگی و خوردگی شود و این روغن باید دارای مواد پاک کننده بوده و در برابر سرما نیز روان باشد.

توزیع کننده روغن روانکاری 20 لیتری

23016f2a010db8a16e22ff5cea00286a - نمایندگی فروش روغن روانکاری 20 لیتری توزیع کننده روغن روانکاری ۲۰ لیتری در بازار فعالیت گسترده ای داشته و در کار تولید، نگهداری، حمل و نقل و عرضه این محصول است و به بهترین نحو ممکن نیاز سراسر کشور را تامین می کند. خریداران این محصول صنایع و مشاغل مختلفی هستند که از این روغن برای روانکاری تجهیزات و دستگاه های خود استفاده می کنند.

روغن ۲۰ لیتری در بازار به دو صورت خرده و عمده مورد خرید و فروش قرار می گیرد که خریداران آن تجاری هستند که آن را عمده و ارزان از تولیدی خریداری نموده و با قیمت های بروز در بازار به فروش می رسانند.

روغن روانکاری به دلیل استفاده های گسترده ای که در سطوح مختلف دارد و به دلیل فواید فراوان آن مورد عرضه و تقاضای وسیعی قرار گرفته است چون نیازهای بخش های مختلفی از کشور را رفع می کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.