به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

نمایندگی فروش روغن روانکاری صنعتی

روغن روانکار صنعتی در گروه روانکارهای دسته‌بندی می‌ شود که بر پایه روغن  و مواد افزودنی خاصی تولید و عرضه می گردد. عرضه روغن روانکاری صنعتی در نمایندگی فروش در برندهای معتبر انجام می پذیرد.

5946cccb89992c878ed0316ae2d9521a - نمایندگی فروش روغن روانکاری صنعتی

روغن روانکاری صنعتی بر چه پایه هایی هستند؟

127d8f290f19005f5d1589e65923278d - نمایندگی فروش روغن روانکاری صنعتی اگر تمایل دارید بدانید روغن روانکاری صنعتی بر چه پایه های هستند می توانید با ما همراه باشید. در راستای تولید انواع روغن روانکاری از روغن پایه و مواد افزودنی خاص استفاده می شود.

مواد افزودنی مورد استفاده در تولید روغن صنعتی معمولاً بستگی به نوع کاربرد آن دارد و روانکارهای صنعتی در صنایع مختلف مانند صنعت نفت و گاز، صنعت پتروشیمی، صنعت سیمان  و فولاد، صنعت تولید لاستیک، صنعت معادن و نیروگاه‌ها، صنایع تولید خودرو ها و تجهیزات صنعتی استفاده های زیادی می شود.

روغن های روانکاری صنعتی باید برپایه استاندارد های تعیین شده تولید شوند و در تولید این محصولات باید از روش های پالایش نفت خام استفاده شود. از جمله مهمترین ویژگی های یک روغن صنعتی با کیفیت بالا بسته به نوع کاربرد آن، می‌توان به ویژگی‌های بارز و شاخص از جمله مقاومت بالا به تشکیل کف، بازدارندگی در مقابل شاخص، دارای ویسکوزیته بالا اشاره کرد.

در راستای استفاده از روانکارهای صنعتی  در موقعیت های مختلف باعث می شود که سیستم های روانکاری، کمپرسورهای هوا و تجهیزات صنعتی عملکرد بهینه و طول عمر بیشتری داشته باشند. 

ارائه کننده انواع روغن روانکاری صنعتی

4b3252bdef7c7876a848c5cddb719ad9 - نمایندگی فروش روغن روانکاری صنعتی ارائه کننده انواع روغن روانکاری صنعتی این محصول را در برند های متعدد  به مشتریان معرفی می کند. در زمینه تولید انواع روغن روانکاری صنعتی برند های زیادی در حال فعالیت هستند که می‌توانند این محصولات را بر پایه مواد روغنی و افزودنی های مختلف به روش پالایش نفت خام مورد تولید قرار دهند.

در تولید روغن های روانکاری صنعتی در برندهای متفاوت علاوه بر روش پالایش نفت خام از روش سنتز شیمیایی پلیمر ها نیز استفاده می‌شود. روغن های صنعتی که به صورت سنتز شیمیایی تولید می‌ شوند دارای ساختار هیدروکربن هستند و می توانند در روان کار کردن تجهیزات شیمیایی مورد استفاده قرار گیرند.

روغن های روانکاری صنعتی طبق روش‌ هایی که در تولید آن ها و نوع مواد افزودنی که در تولید آنها در نظر گرفته می شود. در سه دسته اصلی تقسیم بندی می شوند:

  1. روغن بر پایه مینرال
  2. روغن بر پایه سنتتیک
  3. روغن بر پایه نیمه سنتتیک

هر یک از این روانکاری ها می توانند دارای خواص و ویژگی های منحصر به فرد باشند و در موقعیت های مختلف مورد استفاده واقع شوند.  از روانکارهای صنعتی برای کاهش اصطکاک تجهیزات و قطعات فلزی استفاده می شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.