به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

نمایندگی فروش روغن روانکاری بشکه ای

روغن های صنعتی طیف وسیعی از انواع روانکار های صنعتی را تشکیل می دهند که در صنایع مختلف کاربرد های ویژه به خود اختصاص دادند. در راستای این موضوع امروزه در نمایندگی های فروش انواع روغن روانکاری  در بسته بندی های گالنی و بشکه ای به مشتریان معرفی می شوند. روغن روانکاری بشکه ای معمولاً توسط صنایع و کسب و کارهای بسیار بزرگ خریداری می‌شوند.

2c71daf50c834d246577268a69a26e96 - نمایندگی فروش روغن روانکاری بشکه ای

کاربرد روغن روانکاری در صنعت های مختلف

01dd140d427e528215330ed1602004f9 - نمایندگی فروش روغن روانکاری بشکه ای روغن های روانکاری طیف کاربری گسترده ‌ای را در صنعت های مختلف به خود اختصاص دادند. بیشترین کاربرد این محصولات در صنایع زیر دیده می شود:

  • صنعت کشتیرانی و صنایع دریایی
  • صنعت تولید سیمان
  • صنعت تولید تجهیزات و قطعات صنعتی بزرگ
  • صنعت حمل و نقل هوایی
  • صنایع شیمیایی و صنایع غذایی
  • صنایع چاپ و بسته بندی
  • صنایع فلزکاری و تولید قطعات فلزی

روغن های صنعتی و روانکارهای صنعتی برای استفاده در تمامی این موارد با ویسکوزیته پایین با غلظت کم و ویسکوزیته بالا با غلظت بالا تولید می شوند. این محصولات معمولاً با پایه مینرال یا سنتیک تولید شده که هر کدام می‌توانند خصوصیات منحصر به فرد داشته باشند. در راستای مقایسه این دو محصول می توان گفت روغن های روانکاری سنتیک طول عمر و پایداری بالاتر نسبت به نمونه های مینیرال دارند.

صادرات روغن روانکاری بشکه ای به خارج کشور

591925a738c6d1f7f98632e926921c84 - نمایندگی فروش روغن روانکاری بشکه ای خوشبختانه امروزه در ایران همگام با پیشرفت صنایع و نیاز روز افزون به روغن های صنعتی با کیفیت بالاتر، زمینه برای پیشرفت تولیدات این صنعت ایجاد شد و به کمک پیشرفت علم و تکنولوژی های منحصر به فرد در این خط تولیدی ها تحولات عظیم رخ داده است که تمامی این تحولات باعث شد که انواع روغن روانکاری به صورت بشکه ای در حجم های بالا تولید شوند.

در راستای این امر امروزه خوشبختانه کشور ایران در زمینه صادرات انواع روغن روانکاری بشکه ای به خارج از کشور رتبه بسیار خوبی به خود اختصاص داده است.

در راستای صادرات بکشه  روغن به دیگر کشور ها از نظر ارز آوری در ایران گام‌ های مثبتی برداشته شده است و زمینه برای تولیدات بیشتر در این صنعت برای تولید کنندگان ایجاد شده است

صادرات انواع روغن روانکاری در ایران در راستای این موضوع دیده می‌شود که مواد اولیه این محصولات که مواد نفتی هستند به وفور در ایران یافت می شوند و این موضوع زمینه را برای فعالیت برند های مختلف در این زمینه ایجاد کرده که بتوانند با تولیدات محصولات با کیفیت بالا در زمینه صادرات نسبت به شرایط اقتصادی بهتر ایران اقداماتی انجام دهند.

صادرات این محصولات به کشور های عراق، افغانستان، ازبکستان، عمان، کویت و قزاقستان دیده می شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.