به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

نمایندگی فروش روغن روانکاری بدون رنگ

روغن روانکاری بدون رنگ نسبت به نمونه های رنگی خود فروش بیشتری دارد به همین علت کارخانه ها و تولیدی های زیادی در زمینه ساخت و تولید این محصول در ایران فعالیت می کنند این تولیدی ها برای افزایش فروش خود و شناخته شدن روغن های تولیدیشان در بازار نمایندگی های زیادی در شهر های مختلف بنا می کنند تا بتوانند از طریق این نمایندگی ها محصولات خود را در سطح استان ها و شهر های مختلف پخش نمایند، این نمایندگی ها نیز موظف اند توزیع روغن روانکاری آن کارخانه را با بدون هیچ افزایش قیمت زیادی انجام دهند.

d1e6fa297b3acae302cb99d5904e2457 - نمایندگی فروش روغن روانکاری بدون رنگ

نحوه استفاده از روغن روانکاری بدون رنگ

a7c2d350bc5b9d7dcc27b597ed20a572 - نمایندگی فروش روغن روانکاری بدون رنگ روغن های روانکاری دارای خاصیت ها و ویژگی های منحصر به فردی می باشند که استفاده از آن ها را برای دستگاه های مختلف در تمام صنایع را لازم گردانیده، جالب توجه است که استفاده از این روغن ها نیاز به تخصص و مهارت خاصی ندارد و فقط در هنگام استفاده از آن ها باید چند نکته مهم را رعایت کرد تا بتوان نتیجه دلخواه را از آنان دریافت نمود. در این قسمت قصد داریم تا این چند نکته را برای شما بیان نماییم:

  • نکته بسیار مهم در نحوه استفاده از این روغن این است که دستگاه مورد نظر را کاملا بررسی نموده و تمام نقاط حساس و نیز نقاطی که در آن دو قطعه در هم فرورفته اند و حرکت می کنند شناسایی شود.
  • روغن ها را باید به قطره چکان های مخصوص و یا سرنگ های بزرگ منتقل کرد و توسط آن ها قطره قطره به نقاط گفته شده تزریق نمود.
  • قبل از ریختن روغن در قسمت مشخص و مورد نظر باید آن قسمت را از هر آلودگی و یا اثرات روغن کاری های قبل تمیز نمود.
  • تزریق روغن باید به اندازه و براساس سایز دستگاه و سرعت حرکت آن قطعه انجام شود و نباید بگونه ای باشد که روغن از آن سرریز نماید.
  • نگهداری از روغن ها بسیار حساس می باشد و حتما باید در محفظه سربسته و بدون گرد و غبار و گرما انجام شود.

توزیع روغن روانکاری بدون رنگ در سراسر کشور

6a7ef6046e9547bb7cc4dc5b38d4ce02 - نمایندگی فروش روغن روانکاری بدون رنگ روغن بدون رنگ توسط مراکز توزیع و نمایندگی ها به سراسر کشور پخش می شود همچنین این روغن ها به سایر کشور های همسایه از قبیل: عراق، افغانستان، سوریه توزیع می گردد و این جنبه صادراتی بسیار خوب این روغن ها و پرفروش بودن آن ها در ایران باعث شده تا مراکز توزیع زیادی در این زمینه فعالیت کنند که از جمله آن ها مجموعه ما می باشد که بعنوان بزرگترین مرکز توزیع روغن روانکاری بی رنگ در ایران و خاورمیانه شناخته شده است که هرساله حجم زیادی از روغن های ایرانی را به خارج از کشور صادر می کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.