به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

مرجع فروش روغن چرخ خیاطی صنعتی

روغن چرخ خیاطی صنعتی نوعی روغن روان کننده است که اصطکاک بین قطعات یک دستگاه مانند چرخ خیاطی را کم کرده و سبب خنک شدن آن می شود. چرخ خیاطی صنعتی در تولیدی های بزرگ پوشاک و اقلامی مانند کیف و کفش مورد استفاده قرار می گیرد و نیازمند روغن کاری مداوم است. این مرکز یکی از بزرگترین مراجع فروش روغن چرخ خیاطی است که آماده ارائه این محصول با بهترین قیمت به مشتریان در نقاط مختلف کشور می باشد.

647b0fc259ad437567e1825f54b55e57 - مرجع فروش روغن چرخ خیاطی صنعتی

بهترین نوع روغن چرخ خیاطی صنعتی

ffa5dacd207a95100c2ee9375599551f - مرجع فروش روغن چرخ خیاطی صنعتی روغن چرخ خیاطی اگر چه نوعی وسیله جانبی آن به شمار می آید و ممکن است در نگاه اول چندان با اهمیت جلوه نکند اما یکی از ضروری ترین وسایلی است که لازم است تا چرخکاران همواره آن را در کنار خود داشته باشند.

چرخ خیاطی صنعتی نیز مانند هر دستگاه یا ماشین دیگر دارای اجزایی است که در هنگام حرکت و کار کردن ایجاد اصطکاک می کند. این اصطکاک با تولید گرما همراه بوده و به همین دلیل روغن چرخ صنعتی به کاهش حرارت تولید شده حاصل از اصطکاک کمک می کند.

بهترین روغن چرخ قادر خواهد بود که عمر قطعات چرخ خیاطی را به گونه ای موثر افزایش دهد. هر چرخ شماره ای دارد که روغن مناسب آن نیز با توجه به همان شماره قابل خریداری است. به همین دلیل در هنگام تمام شدن قوطی روغن و نیاز به خرید روغن جدید لازم است تا شماره متناسب با نوع چرخ خیاطی خریداری شود.

روغن های سیلیکونی یکی از بهترین انواع روغن ها برای روغن کاری چرخ به شمار می روند. این روغن ها قابلیت آن را دارند که برای انواع قطعات موجود در چرخ خیاطی از قبیل تیغه، چاقو، لاستیک و اجزای پلاستیکی استفاده شوند.

قیمت روغن چرخ خیاطی صنعتی در بازار

55789547bb2bf9e3786d5bf3f69f2658 - مرجع فروش روغن چرخ خیاطی صنعتی چرخ های صنعتی انواع مختلفی دارند. جدید ترین این دستگاه ها دارای بخشی هستند که روغن به صورت اتومات وارد دستگاه شده و عملیات روغن کاری در آن انجام می شود.

این چرخ ها عموما مجهز به سیستم ها و نرم افزار های کامپیوتری هستند که در زمان نیاز عملیات روغن کاری را انجام می دهند.

روغن هایی که برای چرخ های صنعتی ساده به کار می روند بر اساس شماره دستگاه باید خریداری شوند. این روغن ها از آن جا که ترکیبات و غلظت مختلفی دارند قیمت آنها نیز متفاوت است.

مراکزی که به طور مداوم از چرخ های صنعتی استفاده می کنند نیازمند خرید روغن در ظروف بسته بندی بزرگ مانند دبه های ده یا بیست لیتری هستند.

بر این اساس قیمت هر نوع از این روغن ها بر اساس نوع بسته بندی و کیفیت روغن متفاوت است. روغن های معدنی یا نفتی و روغن های مصنوعی از نمونه روغن هایی هستند که با قیمت مشخص به متقاضیان عرضه می شوند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.