به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

مرجع فروش روغن روانکاری پایه پارافین

روغن روانکاری پایه پارافین در زمره روغن‌ های مایع روانکاری دسته بندی می شود و بیشترین کارایی و نقش را در صنایع مختلف ایفا می‌کند. نقش اصلی روغن روانکاری در زمینه عدم ایجاد اصطکاک بین قطعات مختلف موتور ماشین آلات یا دستگاه های کارخانه ای می باشد و این امر باعث می‌شود تا آسیب های دستگاه، یا موتور خودروها به حداقل ممکن برسد. این مرکز به عنوان مرجع فروش روغن روانکاری این امر را به خوبی درک کرده است و به همین علت تلاش می کند تا این محصولات را با کیفیت خیلی خوب به مشتریان ارائه نماید. 

d1e6fa297b3acae302cb99d5904e2457 - مرجع فروش روغن روانکاری پایه پارافین

انواع ناخالصی موجود در روغن روانکاری پایه پارافین

6a7ef6046e9547bb7cc4dc5b38d4ce02 - مرجع فروش روغن روانکاری پایه پارافین در روانکارهای مایع پایه پارافین، انواع ناخالصی ها که از روغن های حیوانی و گیاهی یا روغن های سنتزی گرفته شده است، موجود می باشد. این ناخالصی ها بیشتر در پایه مشتقات اسید های چرب می باشند و در این دسته تقسیم بندی می شوند.

کار اصلی این ناخالصی ها، ایجاد دیواره هایی بین قسمت‌های مختلف قطعات خودرو می باشد تا با ایجاد این دیواره، اصطکاک در بین این قطعات به حداقل برسد و از آسیب ‌های ناشی از ایجاد اصطکاک جلوگیری شود.

همچنین وجود این ناخالصی‌ ها در جهت پایین آوردن دمای قطعات خودرو و دستگاه های کارخانه ای نقش بسیار زیادی دارد که از رسیدن آنها به نقطه جوش و سوختن شان بسیار جلوگیری می کند. 

وجود ناخالصی ها که از مشتقات اسید چرب تشکیل شده اند، همچنین درجه غلظت این روغن‌ ها را نیز افزایش می دهند.

البته این امر به آن معنا نیست که هر چقدر ناخالصی روغن بیشتر باشد، کیفیت آن نیز بیشتر است. ولی در کل وجود یک مقدار مشخص ناخالصی، در روغن های روان کاری می‌تواند سطح کیفیت و کارایی آن را افزایش دهد. 

قیمت خرید روغن روانکاری پایه پارافین در ایران

2fdee53a4e421b07744479a343af3297 - مرجع فروش روغن روانکاری پایه پارافین قیمت خرید روغن روانکاری پایه پارافین در ایران به نسبت انواع روغن پارافین روانکاری موجود در بازار، خیلی مناسب تر می باشد. انواع روغن های موجود در بازار به دست های جامد، نیمه جامد، مایع و نیمه مایع دسته بندی می شوند. روغن پایه پارافین در دسته روغن های مایع می باشد که پرمصرف‌ترین و خوش قیمت ترین روغن روانکاری حال حاضر بازار است. 

با نوساناتی که در بازار به وجود می ‌آید، طبیعتاً قیمت این روغن ها نیز دستخوش تغییراتی می گردد و به همین دلیل پیشنهاد می‌شود که خریداران قبل از اقدام به خرید از آخرین نرخ تصویب شده برای روغن ها اطلاع حاصل کنند تا بتوانند برنامه ریزی خیلی خوب و دقیقی برای تهیه این اجناس داشته باشند تا کیفیت و قیمت خیلی خوب نصیب ایشان گردد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.