به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

فروشگاه عرضه روغن روانکاری درجه یک

فروشگاه عرضه روغن روانکاری درجه یک در تمام شهرستان ها دایر می باشد. این فروشگاه ها از طرف کارخانه ها مجوز فعالیت دارند و به فروش انواع روغن روانکاری به صورت عمده ای و یا جزئی اقدام می کنند. روغن روانکاری برای عملکرد بهتر موتور به کار می رود و اصطکاک را در موتور دستگاه های بزرگ و کوچک تولیدی از جمله دستگاه های سی ان سی و غیره را کمتر می کند. اگر برای روانکاری از روغن های درجه یک و استاندارد استفاده شود عمر دستگاه ها بالاتر می رود. 

ce318faefcdb8b3f6d2dbe1872a24617 - فروشگاه عرضه روغن روانکاری درجه یک

پایداری رنگ روغن روانکاری چگونه باید باشد؟

60d3875ab29e88b37af75cc85988d2b1 - فروشگاه عرضه روغن روانکاری درجه یک پایداری رنگ روغن روانکاری چگونه باید باشد؟ این محصولات اغلب در انبارها و در تانکرهایی با حجم های مختلف نگهداری می شوند و برای این که کارآیی خود را از دست ندهند بهتر است در محل های خشک نگهداری شوند. بیشتر این روغن ها متاسفانه با آب ترکیب  می شود و بنابراین خاصیت خود را از دست می دهند و یا این که ممکن است ناخالصی داشته باشد.

ناخالصی یعنی در تولید آن از مواد زائدی استفاده شود و این ناخالصی کیفیت محصول را پایین می آورد و نه تنها کارآیی محصول پایین می آید بلکه به دستگاههایی که با این محصول روغن کاری شده اند هم ضربه می زند از جمله این که باعث زنگ زدگی می شود و یا این که در کارکرد موتور اختلال به وجود می آورد و عمر موتور کاهش می یابد. 

قیمت فروش روغن روانکاری درجه یک

fd3d767d48e29a384915017b990eba81 - فروشگاه عرضه روغن روانکاری درجه یک قیمت فروش روغن روانکاری درجه یک مختلف است و به جنس و کیفیت و کارخانه ی سازنده باز می گردد. این محصولات نمونه های مختلفی دارند که برای روانکاری دستگاه های مختلف از آن استفاده می شود. بیشتر دستگاه های سی ان سی و یا دستگاه های بزرگ تولیدی که در کارخانه های سراسر کشور فعال می باشند برای از بین بردن اصطکاک از این روغن ها استفاده می شود. 

کارخانه های بزرگ به صورت عمده ای این محصول را می خرند و بعد از خرید  روغن ها به وسیله ی تانکرها به کارخانه ها برده می شود. در این کارخانه ها حوضچه های بزرگ و کوچکی هستند که پر از روغن روانکاوی می باشند و اما مراکز تولیدی کوچک هم اغلب به صورت جزئی و در دله های کوچک خرید خود را انجام می دهند. بسته به این که روغن خریداری شده درجه یک باشد و یا درجه دو و نیز جنس و کیفیت آن ها قیمت ها هم مختلف است. 

برای اطلاع پیدا کردن از قیمت نهایی این محصولات می توانید به سایت مراجعه کنید. 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.