به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

فروشگاه عرضه روغن روانکاری بدون بو

فروشگاه عرضه روغن روانکاری بدون بو در ایران مرجع فروش مستقیم بهترین روغن های صنعتی تولید شده برای خریداران در سراسر بازار های کشور می باشد.cb2af8d2672eba81263362fd0d1b2cd0 - فروشگاه عرضه روغن روانکاری بدون بو

موارد استفاده از روغن روانکاری بدون بو

a06fab13dce57e7deefbc6121a7e7503 - فروشگاه عرضه روغن روانکاری بدون بو روغن روانکاری از سری محصولاتی است که در صنایع مختلف به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. جلوگیری از ایجاد اصطکاک در بین قطعات دستگاه های مختلف، مهم ترین کاربرد این نوع از روغن های صنعتی به شمار می آید.

خرابی بسیاری از قطعات در دستگاه های صنعتی ناشی از استفاده از روغن روانکاری بی کیفیت می باشد. همین موضوع موجب شده تا امروزه خریداران توجه ویژه ای به کیفیت و مواد تشکیل دهنده روغن روانکار به منظور جلوگیری از آسیب دیدگی قطعات داشته باشند.

نکته مهمی که عموما در انتخاب نوع روغن صنعتی روانکار مورد توجه قرار می گیرد، مواد تشکیل دهنده پایه آن، می باشد. روغن های صنعتی در دو دسته بندی کلی تعریف خواهند شد. روغن های صنعتی تولید شده بر پایه نفت و روغن های تولید شده بر پایه مواد گیاهی، که هر یک دارای کاربرد های مشخصی می باشند.

از روغن های روانکاری در چه مواردی استفاده می شود ؟

  • استفاده از روغن روانکار در چرخ دنده های بزرگ دستگاه های صنعتی
  • استفاده از روغن روانکار در تولید و افزایش طول عمر طناب سیمانی
  • استفاده از روغن روانکار در گیربکس
  • روانکاری انواع تجهیزات و ماشین آلات صنعتی
  • روانکاری انواع دستگاه های نساجی

توزیع روغن روانکاری بدون بو در بازار

2a28b0002fbfbaa3344bc6b1c52c2e03 - فروشگاه عرضه روغن روانکاری بدون بو توزیع روغن بدون بو در فروشگاه اینترنتی عرضه روغن های روانکار درجه یک، فرصتی مغتنم را برای تمامی خریداران ایجاد نموده است. به گفته کارشناسان بسیاری از خرابی های ایجاد شده در قطعات دستگاه های صنعتی، ناشی از بی کیفیت بودن روغن های روانکار است.

تماس مستقیم و مداوم قطعات فلزی در دستگاه های سنگین یا نیمه سنگین صنعتی، از جمله موضوعاتی است که همواره موجب ایجاد اصطکاک و در نهایت فرسودگی قطعات خواهد شد. این موضوع موجب شده تا ایجاد لایه های محافظ ( روغن روانکار ) در میان قطعات، بتوان شاهد کاهش احتمال فرسودگی و هم چنین آسیب دیدگی در تجهیزات صنعتی بود.

اصطکاک میان قطعات نتیجه ای جز تولید گرما و در نتیجه افزایش حرارت را به دنبال نخواهد داشت. این در حالی است که روغن های روانکاری ( در صورت داشتن کیفیت استاندارد ) با انتقال گرما ایجاد شده در بین قطعات، موجب خنک سازی آنها نیز خواهند شد. 

از سویی دیگر کاهش میزان گرما و از بین بردن شرایط ایجاد شده در رابطه با اصطکاک میان قطعات، به طور حتم موجب افزایش و طول عمر هر یک از قطعات و جلوگیری از ورود خسارات سنگین خواهد شد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.