به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

فروشگاه ارائه روغن روانکاری عالی در تهران

روغن روانکاری عالی، از کیفیت قابل قبولی برخوردار است و با بهترین شرایط، به دستگاه کمک می کند تا عملکرد خوبی از خود داشته باشد. می توان این محصول را در تهران و با مراجعه به فروشگاه اصلی ارائه، با نرخ های مناسب و درجه بندی بالا، تهیه کرد. اما از تاریخ این محصول آگاهی دارید؟ انواع آن کدام ‌اند؟ در زیر بیشتر به این قضایا پرداخته ایم. 

c79361b67934188a54ed7bcecc866231 - فروشگاه ارائه روغن روانکاری عالی در تهران

تاریخچه روغن روانکاری چیست؟

36a52c9ce38762aedfa22be1dc70ff97 - فروشگاه ارائه روغن روانکاری عالی در تهران در درازنای تاریخ، استفاده از روغنیات جهت سهولت کار استفاده می شده است. اما تاریخچه روغن روانکاری چیست؟ باید گفت، شکلی که امروزه به گونه پیشرفته ما آن را مشاهده می کنیم، بعد از اواسط قرن نوزدهم پدید آمد. در گذشته بیشتر از روغن های طبیعی حیوانی و گیاهی جهت روانکاری ارابه های چرخ و غیره استفاده می کردند. 

با اختراعات جدید و بوجود آمدن ماشین آلات، کم کم سازندگان به فکر این افتادند که سیالاتی برای بالا بردن عملکرد ماشین آلات بسازند و به این طریق، از خراب شدن زود هنگام آنها جلوگیری کنند. تولید این سیال، درست پس از استخراج نفت کلید خورد؛ یعنی در سال 1883 میلادی که در آن زمان به شکل ابتدایی این کار انجام می شد. 

از آن به بعد، هر چه پیشرفت در زمینه ساخت ماشین آلات جدید بیشتر می شد، نیاز نیز بالا می رفت و تا اینکه به زمان حال می رسیم. امروزه نقش روان کننده غیر قابل چشم پوشی است. هر جا ماشین یا دستگاهی را مشاهده می کنید، نیاز به سیالات ویژه خود دارد تا عمر طولانی ای پیدا کند و بهتر محافظت شود. 

قیمت خرید انواع روغن روانکاری عالی

67f380986a703d7ca28d825bfce4839a - فروشگاه ارائه روغن روانکاری عالی در تهران در بحث قیمت انواع روغن روانکاری عالی، مسائل مختلفی را باید در نظر بگیریم. خرید این محصول به روش های متنوعی صورت می گیرد؛ ولی چه مواردی اند که تعیین کننده اصلی نرخ این روان کننده ها اند؟ در این بخش به نکات گوناگون و عوامل موثر اشاره می نماییم: 

  • کیفیت محصول یکی از نکاتی است که همیشه بارز بوده است. 
  • نوع روغن (پایه معدنی یا مصنوعی) مهم است. امروزه نوع سنتتیک گران تر عرضه می شود. 
  • موضوع برند هم همیشه اهمیت داشته؛ زیرا که در تولید نهایت دقت را انجام می دهد. 
  • در نظر گرفتن استانداردها هم خود بحث جداگانه ای می باشد. 
  • نوع بسته بندی و وزن هر پکیج هم بی تاثیر در این زمینه نیست. 

با همه اینها، روغن روانکاری انواع مختلفی دارند که می توان از روغن دنده، موتور، گیربکس، هیدرولیک و غیره در این عرصه نام برد. همینطور روغن های موتور را به دو دسته دیزلی و بنزینی هم تقسیم بندی می کنند. 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.