به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

فروشنده روغن روانکاری کتابی در ایران

از قدیمی ترین نوع بسته بندی ها در خصوص سیالات صنعتی، روغن روانکاری کتابی است. فروشنده این محصول در ایران، کالایش را عموماً در وزن های متفاوتی عرضه می کند. اغلب کارخانجات تولیدی نیز محصولات شان را با این نوع بسته بندی ارائه می کنند. در ادامه بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت. 

f6f261c37b11bb5d10d6e2923de5c497 - فروشنده روغن روانکاری کتابی در ایران

توضیحات روغن روانکاری کتابی

45c9ac397182d6d2ac5410f8d8441079 - فروشنده روغن روانکاری کتابی در ایران قوطی های فلزی کاربرد زیادی در نگهداری و عرضه روغن موتورها و سایر روان کننده های دیگر دارد. نوع کوچک آنان را که در وزن های 1 لیتری دارند، به نام کتابی هم می شناسند. دلیل این نام‌ گذاری به ظاهر آن مربوط است که شبیه به کتاب می باشد. برای توضیحات روغن روانکاری کتابی، ابتداء به مزیت های استفاده این پکیج ها می پردازیم: 

  • مقاومت بالایی بر اثر ضربه و تکان های شدید در حمل و نقل دارند. 
  • عاری از هر گونه مواد شیمیایی می باشند. 
  • آلودگی را جذب نمی کنند. 
  • به درب های پیچی مجهز هستند و راحت باز و بسته می شوند. 
  • مانند جنس های پلاستیکی بی کیفیت، آسیبی به محیط زیست نمی رسانند. 
  • انتقال روغن روانکاری در این بسته ها، راحت تر صورت می گیرد. 
  • نشتی ندارند. 

قابل ذکر است که این بسته ها به گونه ای طراحی می شوند که به آسانی می توان روی شان آرم، نوشته ها مختلف و حتی عکس را چاپ کرد. یکی از پر مصرف ترین نوع قوطی ها روان کننده های صنعتی، همین محصولات هستند که هنوز هم برخی از کارخانه ها، از آن استفاده می نمایند. 

قیمت روغن روانکاری کتابی در بازار

b8c628406ef051de84348b2c728a9967 - فروشنده روغن روانکاری کتابی در ایران قیمت روغن کتابی روانکاری در بازار، متغیر اعلام می گردد. این موضوع، بستگی به مسائل متفاوتی دارد. برای نمونه، آنچه که از همه مهمتر است، کیفیت محصول است. بی تردید، سیالاتی که از پایه مواد اولیه خوبی ساخته شده باشند، مرغوب و گرانتر عرضه می گردند. 

موضوع دیگر در این خصوص، نوع بسته بندی کالا می باشد. هر کدام از بسته ها ممکن است اوزان گوناگونی داشته باشند که این امر باعث تغییراتی در قیمت روغن روانکاری می گردد. روش معامله هم بی تاثیر در این روند نیست. مثلاً کسانی که به صورت عمده آن را تهیه می کنند، می توانند ارزان تر کالا را به دست آورند. 

در هر حال، روغن های روانکاری را از نقطه نظر مواد اولیه ساخت شان می شود به دو دسته اصلی سنتتیک و مینرال تقسیم کرد. از آنان جهت عملکرد بهتر ماشین آلات مختلفی از دستگاه های صنعتی گرفته، تا چرخ خیاطی، ماشین آلات و حتی دوچرخه استفاده می نمایند. به همین علت است که محصول بسیار مهم به شمار می رود. 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.