به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

فروشنده روغن روانکاری دستگاه ریسندگی

صنعت نساجی یکی از مهم ترین صنایع کشور است که کاربرد فراوان دارد برای بازدهی بالا باید از این دستگاه ها به خوبی مراقبت کرد. برای خرید روغن روانکاری دستگاه ریسندگی از طریق وب سایت اقدام کنید و با خرید در سطح عمده از قیمت پایینی برخوردار شوید.

884cf9ce19254504b64d79ce233c7b1f - فروشنده روغن روانکاری دستگاه ریسندگی

کاربرد روغن روانکاری دستگاه ریسندگی

2de2fd990bb9f4ddc993a618b9543d1e - فروشنده روغن روانکاری دستگاه ریسندگی صنعت نساجی یکی از پرکاربردترین صنایع است که دستگاه ها و ابزار آلات پیشرفته دارد که نیاز عمده مردم را برطرف می کند برای راندمان بالا محصولات باید به دستگاه ها رسیدگی شود از جمله دستگاه های ریسندگی و بافندگی و نخ ریسیی برای بهبود عملکرد خود و بالا رفتن راندمانشان باید روانکاوی شوند. در صورتی که به این‌نکته توجه نکنیم و روان کاری نکنیم دستگاه دچار مشکل شده و کارایی خود را از دست می دهد.

روغن دستگاه ریسندگی باید بسیار با کیفیت باشد ترکیبات آن کاملا بهداشتی باشد به طوری که با رعایت استاندارد ها ساخته شود و ضد سرطان و ضد حساسیت باشد. هم چنین ضد الکتریسیته ساکن باشد که از اهمیت بالایی برخوردار است و باعث کاهش هزینها می شود.هر چقدر کیفیت این روانکاری بالا تر باشد عمر مفید دستگاه نیز بالا تر می رود راندمان ان دو چندان می شود و کار با دستگاه راحت تر می شود.این روغن روانکاری باید در برابر حرارت مقاوم باشد. این روغن باید بی رنگ باشد تا رد از خود به جا نگذارد. مقاومت بالا در برابر خوردگی و ساییدگی هم چنین نفوذ پذیری بالایی داشته باشد و هیچ گونه رسوبی را بر روی ماشین آلات به جا نگذارد. روغن روانکاری با کیفیت باید از ساییدگی و خوردگی قطعات پر کار دستگاه به خوبی محافظت کند.

روغن روانکاری را می توان به چند روش استفاده کرد ۱.از طریق اسپری کردن ۲.رمل کشی

قیمت روغن روانکاری دستگاه ریسندگی در تهران

508478a7bb9240ace324bd7d22ed407c - فروشنده روغن روانکاری دستگاه ریسندگی به طور کلی روغن روان‌کاری به دو دسته تقسیم می شود اول روغنی که در فرایند تولید الیاف طبیعی و نخ به کار گرفته می شود و دوم روغنی که در دستگاه های صنایع نساجی به کار می رود این روغن ها به صورت خالص یا مخلوط در اب استفاده می شودند و از اصطلاک‌ میان نخ و پارچه جلوگیری می کنند.

این روغن ها باید در شرایط نگهداری مناسب نگهداری شوند و در برابر سرما و گرمای شدید قرار نگیرند نکات ایمنی در برابر حمل و جا به جایی آن ها رعایت شود و هم چنین در شرایط مناسب انبار داری قرار داشته باشند.

برای مشاهده قیمت روغن روانکاری شما می توانید از طریق اینترنتی و به صورت آنلاین اقدام کنید. ما بهترین و با کیفیت ترین محصول را در اختیار شما قرار می دهیم.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.