به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

عرضه کننده روغن روانکاری 4 لیتری

روغن روانکاری 4 لیتری در بخش های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. روغن های روانکار به دسته ای از موادی گفته می شود که سبب کم شدن اصطکاک بین قطعات مختلف یک دستگاه یا ماشین شده و حرکت آن را آسان تر می سازند.

a7a4560bef29ba2a5f65956cfdefd723 - عرضه کننده روغن روانکاری 4 لیتری

روش تشخیص کارکرد واقعی روغن روانکاری

e5a9af1eed6eb60112acc1107a6010ce - عرضه کننده روغن روانکاری 4 لیتری روغن های روانکاری به دو دسته تقسیم می شوند. روغن های صنعتی و غیر صنعتی نام این دو دسته می باشند که هر کدام در بخش خود به کار برده می شوند.

تشخیص کارکرد واقعی روغن روانکاری بسته به کاربرد و نوع وسیله ای دارد که این روغن در آن استفاده شده است. بر این اساس روغن های صنعتی انواع مختلفی دارند که عبارتند از:

  • روغن ترانسفورمر نوعی روغن با خاصیت ضد اکسیداسیون، خنک کننده و طول عمر بالا
  • روغن دنده صنعتی قابل استفاده در انواع ماشین های فولادی، صنایع لاستیک و کاغذ و همچنین صنایع نیروگاهی
  • روغن توربین قابل استفاده در توربین های بخار، آب و گاز
  • روغن گردشی و هیدرولیکی که مناسب چرخ زنجیر ها، یاتاقان ها و پرس های سنگین و سبک
  • روغن هایی که جهت برشکاری و مته کاری و کار هایی نظیر این مورد استفاده قرار می گیرند.

در میان انواع روغن هایی که خاصیت روان کنندگی دارند می توان به روغن موتور خودرو اشاره کرد که میزان مسافت پیموده شده مهمترین مشخصه تعیین کننده جهت کارکرد روغن روانکاری در خودرو می باشد.

همچنین خودرو ها دارای دفترچه راهنمایی هستند که تمامی اطلاعات فنی مورد نیاز در آنها در مورد کارکرد روغن های روانکار و زمان صحیح تعویض آن ثبت شده است. با مطالعه این دفترچه که اختصاص به هر خودرو دارد می توان به مشاهده میزان کارکرد آن پی برد.

برخی تجهیزات و وسایل نیز دارای علائمی هستند که به گونه ای وضعیت روغن را گزارش می دهند. به این ترتیب همان طور که ذکر شد در مورد هر وسیله و دستگاه روش های مورد استفاده متفاوت است.

فروشندگان روغن روانکاری 4 لیتری

08db671272e221695954675d6ec65b08 - عرضه کننده روغن روانکاری 4 لیتری روغن های روانکار در ظروف مختلفی بسته بندی می شوند که ظروف 4 لیتری نمونه ای از آنها می باشد. فروشندگان روغن در زمینه انتخاب روغن مناسب مثلا در مورد خودرو می توانند مشاوره های لازم را به خریداران ارائه نمایند.

همچنین ممکن است ارائه دهنده خدمات تعویض روغن نیز باشند. در صورت نیاز به مقادیر زیاد روغن روانکار فروشندگان می توانند فروش اقساطی را نیز برای مشتریان خود در نظر گیرند. به این ترتیب در مدت زمان مشخص که ممکن است از یک سال تا مدت بیشتری را در برگیرد هزینه خرید عمده روغن از سوی خریداران مطابق با قرار داد فی مابین آنها پرداخت خواهد شد. 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.