به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

عرضه روغن روانکاری دوچرخه در بازار

روغن روانکاری دوچرخه یکی از لوازم ضروری برای استفاده بهینه از دوچرخه است. دوچرخه از اجزای متفاوتی تشکیل شده است که در اثر تماس و اصطکاک با یکدیگر تولید گرما نموده و روغن می تواند در کاهش گرما و اصطکاک ایجاد شده نقش مهمی ایفا نماید.

45f628457f4e56d51220a3c0854ba518 - عرضه روغن روانکاری دوچرخه در بازار

کارکرد روغن روانکاری دوچرخه

45eb513db78e100dde3ae06946d3e099 - عرضه روغن روانکاری دوچرخه در بازار روغن های روانکاری دسته ای از موادی هستند که برای تمامی وسایلی که به نوعی دارای قطعات مرتبط با هم هستند به کار می روند.

این روغن ها انواع مختلفی دارند که به دو دسته روغن های روان کننده صنعتی و روغن روان کننده خودرو تقسیم می شوند. کارکرد روغن روانکاری برای ماشین ها و وسایلی مانند دوچرخه به مانند اهمیت جریان یافتن خون در رگ های انسان است.

همان طور که خود در بدن نقش مهمی ایفا می کند و تمامی اندام های بدن به نوعی باید از آن استفاده نمایند، استفاده از روغن روانکاری نیز در تجهیزاتی مانند دوچرخه سبب افزایش میزان دوام و استحکام آن خواهد شد.

دوچرخه های سواری مدل های مختلفی دارند که انواع روغن دوچرخه دارای شماره ای است که بر اساس آن با نوع دوچرخه مطابقت دارد.

زنجیر و قلاب دوچرخه در محیط های مرطوب زنگ زده یا در زمان دوچرخه سواری خشک می شود. به کارگیری روغن روانکاری حرکت بین قطعات را تسهیل نموده و این امر می تواند سبب افزایش طول عمر قطعات آن شود. همچنین در برابر خوردگی و اکسیداسیون مقاومت کرده و میزان اصطکاک را نیز به طور قابل ملاحظه ای کاهش می دهد.

قیمت فروش انواع روغن روانکاری دوچرخه

12141a768bc480ba4200895980d77e7d - عرضه روغن روانکاری دوچرخه در بازار انواع روغن دوچرخه بهتر است متناسب با نوع آن انتخاب شوند. دوچرخه ها مدل های گوناگون دارند که توصیه می شود صاحبان دوچرخه از روغن مخصوص آن جهت روغن کاری استفاده نمایند.

قیمت فروش این روغن ها به کیفیت و میزان ویسکوزیته و غلظت آن بستگی دارد و معمولا روغن های با کیفیت ویسکوزیته مناسبی دارند که بر روی قوطی محتوی آن درج شده است.

ظروف بسته بندی این ترکیبات متفاوت بوده و حجم ظرف هر چه بیشتر باشد قیمت فروش آن نیز افزایش خواهد داشت.

از طرفی شرکت تولید کننده نیز در صورتی که از برند های معتبر در زمینه تولید روغن باشد عاملی موثر در قیمت این کالا خواهد بود.

کیفیت روغن و مشخصات تولید کننده آن در روی ظروف بسته بندی روغن درج شده است و حک نشان ملی استاندارد نیز نشان دهنده کیفیت تولید آن می باشد. سایر مشخصات مانند مواد ترکیبی روغن و همچنین قیمت آن نیز روی این بسته ها حک شده که خریدار می تواند با مطالعه اطلاعات ثبت شده پی به نوع روغن ببرد.

خریداران جهت اطلاع از قیمت دقیق این محصول می توانند با شماره های مندرج در این سایت که عرضه کننده روغن روانکاری دوچرخه است تماس بگیرند و در صورت تمایل این کالا را خریداری نمایند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.