به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

عرضه روغن روانکاری بشکه ای با کیفیت

عرضه روغن روانکاری بشکه ای با کیفیت، به صورت مایع انجام می شود زیرا بالاترین حجم فروش این روغن ها به روغن مایع اختصاص یافته است و این نوع روغن از کاربرد و مزیت بسیار زیادی در صنعت برخوردار می باشد. قطعا روغن روانکاری با کیفیت باید از یکسری خصوصیات بهره ببرد که اصلی ترین ویژگی مربوط به غلظت بالا و سطح خلوص مطلوب این روغن است.

3896b293ae317c29523f2f775442bb31 - عرضه روغن روانکاری بشکه ای با کیفیت

کاربرد روغن روانکاری بشکه ای در صنعت

68b5e676d510d1a9a7a285060de789b9 - عرضه روغن روانکاری بشکه ای با کیفیت قطعا یکی از اصلی ترین دلایل استقبال سنگین مردم از انواع روغن روانکاری، کاربرد متعدد این محصول در صنعت و مزیت هایی می باشد که در صنایع مختلف ایجاد نموده است. اصلی ترین کاربرد روغن بشکه ای روانکاری به شرح زیر می باشد:

  • جذب و انتقال حرارت و خنک کردن کلیه قطعات مربوطه
  • جلوگیری از اثر ضربات قطعه های مختلف به یکدیگر و جلوگیری از آسیب دیدن آنها
  • جلوگیری از فاسد شدن و خرده شدن قطعات و صد البته جلوگیری از زنگ زدگی آنها
  • شستشو و تمیز کردن اجناس و جلوگیری از ته نشین شدن و آلوده شدن این قطعات
  • بالا داشتن راندمان قدرت و عملکرد موتور خودرو و متعاقبا صرفه جویی بسیار زیاد در مصرف سوخت
  • معلق نگه داشتن مواد اضافه و جلوگیری از نفوذ آنها به داخل موتور خودرو و حفاظت از رسوب آنها بر قطعات
  • جلوگیری از ته نشین شدن مواد لجنی در موتور

به طور خلاصه می توان گفت که روغن روانکاری وظیفه تسهیل حرکات نسبی سطوح در تماس با یکدیگر را فراهم می آورد. حال می تواند این تماس نسبی در قسمت های مختلف ماشین یا ماشین آلات سنگین باشد و هم می تواند در درون دستگاه های کارخانه ای شکل بگیرد.

فروشنده روغن روانکاری بشکه ای در تهران

9fae4915b135d0f536990f35f642d474 - عرضه روغن روانکاری بشکه ای با کیفیت روغن روانکاری بشکه ای در تهران به چهار شکل مختلف به مشتریان عرضه می شود و فعالان در صنایع مختلف موظف هستند که هر چهار مدل روغن را در دسترس خود داشته باشند. زیرا هر کدام از این روغن ها، کاربردهای منحصر به فرد خودشان را دارند و عدم وجود آنها قطعا می تواند صنایع مختلف کشور را با خلل جدی مواجه سازد.

این چهار مدل روغن به شرح روانکار گازی شکل، روانکار مایع، روانکار نیمه جامد و روانکار جامد می باشد. بیشترین حجم فروش متعلق به روانکار مایع است ولی این محصولات در تهران، طی یک پکیج کامل به مشتریان عرضه می شود و این اصلی ترین هدف فروشنده روغن است به این ترتیب هر فرد می تواند متناسب با نوع نیاز خود، اقدام به تهیه این روغن ها کند.

خریداران نیز با تهیه بشکه ای این محصول، خود را از صرفه اقتصادی خیلی مناسبی بهره مند خواهند ساخت.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.