به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

صادرات عمده روغن چرخ خیاطی به خارج کشور

از لوازم مورد نیاز برای چرخ خیاطی، روغن چرخ می باشد که این روغن باعث طول عمر چرخ شده و در ماشین های بافندگی و ریش تراش نیز کاربرد دارد.

روغن چرخ خیاطی عمده به خارج از کشور نیز صادر می شود.

 

poster 1653149747096 300x300 - صادرات عمده روغن چرخ خیاطی به خارج کشور

 

سایز بندی انواع روغن چرخ خیاطی

5734e5fc0de64f37db7e6bfe3b0eb3c3 - صادرات عمده روغن چرخ خیاطی به خارج کشور

سایزبندی روغن چرخ خیاطی به این صورت است که در سایز بزرگ 4 لیتری و سایز کوچک تولید می شوند. سایز بزرگ آن جهت مصارف صنعتی و کوچک آن جهت مصرف چرخ خیاطی های خانگی، مورد استفاده قرار می گیرند.

چرخ خیاطی یک وسیله مکانیکی کوچکی می باشد که از لوازم مورد نیاز در خانه ها است  و این وسیله از قطعات فلزی کوچکی درست شده که عملکرد هر کدام از آنها بر روی دیگری تاثیر گذاشته و باعث فرسودگی همدیگر می شوند.

برای جلوگیری کردن از فرسودگی زود هنگام چرخ های خیاطی خانگی و صنعتی از روغن چرخ استفاده می شود رنگ این روغنها سفید و قهوه ای است که درون رنگ سفید آن رقیق شده و رنگ قهوه ای آن از روغن سوخته هایی است که تصفیه شده اند.

بهتر است روغن چرخ را از همین مراکز معتبر تهیه کنیم تا روغن نامرغوب به چرخ خیاطی ما آسیب نرساند.

قیمت فروش عمده روغن چرخ خیاطی

3f0d6d3fd4dd70b0fcd8a4306fa46c68 - صادرات عمده روغن چرخ خیاطی به خارج کشور

قیمت فروش روغن چرخ خیاطی به صورت عمده در این مراکز تعیین می شود.

روغن هایی وجود دارند که به صورت استاندارد تهیه شده اند و این مزیت آنها باعث طول عمر چرخ خیاطی و روان کار کردن آن می شود. ولی متاسفانه، پخش این روغن ها در گالن های 4 لیتر به بالا صورت می گیرد.

روغن کاری زبار چرخ خیاطی باعث جذب پرزهای پارچه و گرد و خاک به خود شده و کارکرد ان را تحت تاثیر می گذارد. برای این منظور بهتر است قبل از روعن کاری کردن، پرزهای درون چرخ خیاطی پاک شده و بعد روغن کاری شود. این کار باعث بهبود عملکرد چرخ شده و باعث طول عمر آن نیز می شود.

از قسمت هایی که در چرخ خیاطی باید به طور مرتب روغن کاری شود می توان به ماکو اشاره کرد. ماکو قطعه ای از چرخ خیاطی است که در زیر کار پیش بر قرار گرفته و ماسوره را درون آن می گذاریم. ترکیب نخ ماسوره و نخ بالای چرخ خیاطی، باعث دوختن پارچه توسط چرخ خیاطی می شود. ماکو در دو نوع پلاستیک و فلزی وجود دارد و در هنگام روغن کاری آن نباید بیشتر از دو قطره روی آن چکانده شود.

جهت استفاده کردن از چرخ خیاطی، بهتر است که از نخ استاندارد و مرغوبی استفاده شود تا عمر چرخ خیاطی طولانی باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.