به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

صادرات انواع روغن روانکاری درجه یک

روغن روانکاری درجه یک مشخصاتی دارد که به واسطه آنها می توان به راحتی به کیفیت روغن پی برد. روغن های روانکاری جهت کارکرد قطعات بهتر یک ماشین یا دستگاه در بخش های صنعتی و غیر صنعتی به کار برده می شوند.

08b1783187b3e645a34dd3b130a12f47 - صادرات انواع روغن روانکاری درجه یک

عوامل موثر در انتخاب روغن روانکاری

1f3b6752b231a70f679fcdb50b2c9a12 - صادرات انواع روغن روانکاری درجه یک روغن های روانکاری انواع مختلف دارند و با توجه به کاربری و نوع دستگاهی که برای آن مورد استفاده قرار می گیرند تفاوت دارند. این روغن ها دارای یک سری خصوصیات ویژه می باشند که از طریق آنها می توان به کیفیت آنها پی برد و به انتخاب و خرید این اقلام پرداخت. این ویژگی ها عبارتند از:

  • عدم تغییر کیفیت در برابر اکسیداسیون و مقاومت بالا در برابر آن
  • کاملا بهداشتی و تصفیه شده بوده و فاقد هرگونه ترکیب سرطان زا باشند.
  • ضد خوردگی و زنگ زدگی و فاقد رسوب چسبنده، حفاظت از قطعات وسیله مورد نظر
  • وجود سورفکتانت ها یا مواد فعال سطحی که سبب نظافت بهتر سطوح می شود.
  • دارای ویسکوزیته یا غلظت مناسب، قابلیت روغن کاری مناسب و روان شدن حرکت قطعات
  • قابل کاربرد در طیف وسیعی از دما های مختلف

بر اساس نوع کاربری انتخاب روغن کاری ممکن است از نوع صنعتی یا گیاهی باشد. روغن های روانکاری صنعتی برای ماشین آلات سبک و سنگین به کار می روند و از مشتقات نفتی به دست می آیند. و روغن های گیاهی موارد مصرف دیگری دارند.

بنابراین نوع دستگاه مهمترین مولفه تعیین کننده انتخاب روغن روانکاری می باشد. مثلا دستگاه های چرخ خیاطی ساده نیاز به روغن های سبک دارند که به دلیل ساختار ساده اینگونه ماشین ها می باشد. اما برای ماشین آلات پیچیده ای مانند دستگاه ریسندگی نخ از روغن های صنعتی خاص آن باید استفاده شود.

قیمت خرید روغن روانکاری درجه یک

db373736dd7dd3cfb6887197ad0f840b - صادرات انواع روغن روانکاری درجه یک روغن روانکاری درجه یک خصوصیاتی دارد که بر اساس آن به عنوان یک روغن با کیفیت شناخته می شود. بهترین روغن های روانکاری توسط شرکت هایی تولید می شوند که از استاندارد ها و مجوز های لازم بهداشتی برخوردار بوده و به همین دلیل تولیدات آنها جزء پر فروش ترین های بازار به شمار می آیند.

نوع روغن مهمترین فاکتور تعیین کننده قیمت خرید آن می باشد. قیمت خرید روغن های صنعتی پایه نفتی از روغن های پایه گیاهی متفاوت است و ویسکوزیته روغن نیز عامل دیگری است که تاثیر به سزایی در تعیین قیمت روغن ایفا می کند.

به جز عوامل فوق که از عوامل کیفی روغن به شمار می آیند حجم خرید نیز از دیگر پارامتر هایی است که می تواند روی قیمت خرید تاثیر مستقیمی داشته باشد. معمولا در خرید های عمده قیمت خرید این کالا به طور قابل ملاحظه ای کاهش خواهد یافت.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.