به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

شرکت های فروش روغن روانکاری زاگرس در ایران

روانکارها انواع مختلفی داشته و ممکن است گاز مایع  جامد و نیمه جامد باشند.  روانکارها جزء محصولات پتروشیمی می‌باشند و کاربردهای بسیار متنوعی دارند. انواع کاربردهای روغن روانکاری زاگرس کدامند و چگونه می توان این روغن را تهیه کرد؟ با ما بمانید تا بیشتر با این نوع روغن و کاربردهای آن آشنا شوید.8991e683851f463d8f8e6066cc0db283 - شرکت های فروش روغن روانکاری زاگرس در ایران

کاربرد روغن روانکاری زاگرس

3c5746a514c192a4e7b42fa98209d7eb - شرکت های فروش روغن روانکاری زاگرس در ایران

شاید برخی از ما با معنی و مفهوم روانکاری آشنا نباشیم. برخورد و تماس مکرر اشیا و به ویژه فلزات با هم منجر به سایش و از بین رفتن سطوح  آن دو می شود. روانکاری به معنی استفاده از روشی برای جلوگیری از سایش بین سطوح متحرک که روی هم قرار گرفته اند می باشد. 

همانطور که گفتیم روانکارها انواع مختلفی دارند روغن های روانکاری در واقع مایعاتی هستند که با فشار بین دو سطح نفوذ کرده و آنها را روانکاری می کنند. از جمله ویژگی های این روانکار این  است که گرمای حاصل از اصطکاک بین دو سطح را به خود جذب می‌کنند و آن را از محیط خارج می کنند. ظرفیت نگهداری حرارت روغن روانکاری بسیار بالا بوده و گاها تا 300 درجه ساتنی گراد می رسد و همین مساله کاربرد آنها را به عنوان روانکار افزایش داده است.

کاربرد روغن روانکاری زاگرس در عملکرد کمپرسور ها می باشد این روغن از انواع معدنی و شیمیایی حاصل می شود. این روغن محصول کارخانجات پتروشیمی و پالایشگاه روغن می باشند. از کاربردهای دیگر روغن روانکاری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • روان سازی موتور های مارپیچ روتورها
  • جلوگیری از افزایش بیش از اندازه دمای روتورها
  • انجام عملیات آب بندی فضاهای خالی واحد هواساز کمپرسورها

از جمله کاربردهای دیگر روغن روانکاری زاگرس می تواند کاربرد آن در قسمت هایی مانند توربین ها، برش‌کاری، کمپرسورهای هوا، موتورهای الکتریکی، چرخ دنده ها و حتی خودرو اشاره کرد که در قسمت های مختلف آنها مورد استفاده قرار گرفته و از سایش بین قطعات مختلف آنها جلوگیری می کند.

ارائه روغن روانکاری زاگرس در بازار

b54daebf5eb548b835ac3bf4c6f5edfd - شرکت های فروش روغن روانکاری زاگرس در ایران

بسیاری از صنایع امروزه به روغن روانکاری نیاز دارند. صنایع مرتبط با فلزات بیشترین میزان مصرف این روغن را دارند. 

چنانچه در هر یک از صنایع مرتبط با فلزات مشغول به کار هستید و یا در زمینه صادرات انواع روغن روانکاری به کشورهای دیگر فعالیت دارد؛ همچنین اگر به عنوان خریدار عمده این محصول را در بین کارگاه های کوچک تر صنایع مختلف توزیع می کنید به طور قطع به روغن روانکاری نیاز دارید.

برای تهیه روغن روانکاری مرغوب می توانید با مرکز ارائه روغن زاگرس ارتباط برقرار نموده و ضمن کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع روغن و قیمت روز این محصولات  سفارش خود را اعلام نمایید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.