به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

شرکت تولید روغن روانکاری بدون رنگ

روغن روانکاری بدون رنگ از روغن های جدید تولید شده در ایران است که کار روان سازی و پاک کنندگی سطوح را بر عهده دارد و در مدل ها و اوزان مختلف در بازار مورد خرید و فروش قرار می گیرد و بسیاری از مشتریان که با آن آشنا شده اند رضایت کاملی از این روغن داشته اند. شرکت تولید کننده آن که توانسته برای اولین بار به فرمول این محصول دست پیدا کند کار ساخت و توزیع این روغن را در سراسر کشور بر عهده دارد.

1f3b6752b231a70f679fcdb50b2c9a12 - شرکت تولید روغن روانکاری بدون رنگ

مشخصات ظاهری روغن روانکاری بدون رنگ

08b1783187b3e645a34dd3b130a12f47 - شرکت تولید روغن روانکاری بدون رنگ از جمله مشخصات ظاهری روغن روانکاری بدون رنگ همانطور که از اسمش پیداست بی رنگ بودن آن است که برای روان سازی قطعات مختلفی بکار می رود و سطوح یا قطعه را از خوردگی، زنگ زدگی، نفوذ و قطعات گیرنده آزاد، رطوبت و سرما و گرما محافظت می کند.

همچنین سطوح فلزی را در برابر رطوبت محافظت نموده و آن را در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاوم می کند و به دلیل بی رنگ بودن هیچ گونه اثری از خود بر جای نخواهد گذاشت. این روغن از اصطکاک سطوح و بالا رفتن دما جلوگیری نموده و کار روان کاری آن را بر عهده دارد.

روانکاری بدون رنگ شکل ظاهری آن مانند آب است و هیچ گونه رنگی ندارد و از نمونه های جدید این محصول است که وارد بازار شده و در صورت استفاده در قطعات مختلف ذرات و آلودگی های ایجاد شده در سطوح در آن کاملا مشخص خواهد بود.

مراکز فروش روغن روانکاری بدون رنگ در تهران

12ee52d9cc14037aedb62ccd0c72aa96 - شرکت تولید روغن روانکاری بدون رنگ مراکز فروش روغن بدون رنگ در تهران با اطلاع از وجود این روغن جدید آن را در معرض فروش قرار می دهند تا بتوانند در این صورت به محصولات خود تنوعی داده و همه ی نیازهای مشتریان را پاسخگو باشند. از این روغن در موارد مختلفی استفاده می شود که خاصیت بدون رنگ بودن را دارد و در بازار در اشکال مختلفی مورد خرید و فروش قرار می گیرد.

این روغن به دلیل جدید بودن ابتدا در تهران وارد شده و در مراکز مختلف آن به فروش می رسد که اوزان مختلف آن تنوع زیادی به محصول داده است. قیمت های این روغن نیز بسته به وزن و مدل هایی که دارد متفاوت است و خریداران عمده در صورتی که بتوانند آن را بدون واسطه تهیه کنند ارزانتر و باصرفه تر روغن به دست آنها خواهد رسید.

روغن روانکاری کاربردهای گسترده ای در صنایع و مشاغل مختلف داشته و در طیف وسیعی از وسایل و تجهیزات می توان آن استفاده نمود که هر مدلی از این روغن نیز بسته به مواد به کار رفته در آن ممکن است کاربرد متفاوتی از دیگری داشته باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.