به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

شرکت تامین روغن روانکاری یک لیتری

روغن روانکاری یک لیتری امروزه با برندهای معتبر ایرانی و خارجی در کشور موجود می باشد که خریدار با توجه به نیاز خود می تواند محصول مورد نظر را خریداری نماید. این روزها بازار خرید و فروش انواع روغن روانکاری به دلیل کارایی مطلوبی که در بسیاری از صنایع دارد بسیار پررونق بوده و خریداران استقبال بسیار خوبی می کنند.

d1e6fa297b3acae302cb99d5904e2457 - شرکت تامین روغن روانکاری یک لیتری

روغن روانکاری به چند دسته تقسیم می شوند؟

20ac49f36f95b1a42915033414442896 - شرکت تامین روغن روانکاری یک لیتری روغن روانکار همان طور که می دانید به منظور روان کردن قطعات مختلف ماشین آلات و خودروها مورد استفاده قرار می گیرد تا از ساییدگی آنها جلوگیری نماید و کارایی و عملکرد بهتری داشته باشند. روغن های روانکاری را در دسته های مختلفی می توان تهیه کرد که عبارتند از: روغن روانکار صنعتی، گریس و روانکارهای ویژه که هر کدام دارای ویژگی و خصوصیات متفاوتی می باشند.
در حقیقت با استفاده از این روغن های روانکار ضمن افزایش طول عمر مفید قطعات یک دستگاه باعث حرکت روان آن شده و از فرسودگی آن پیشگیری می کند.

از مزیت های استفاده از این محصول می توان به مواردی نظیر محافظت از قطعات در برابر دماهای بالا، مقاومت در برابر ساییدگی، مقاومت بالا در مقابل اکسیداسیون، جلوگیری از خوردگی و زنگ زدگی قطعات و … اشاره کرد.

در حال حاضر انواع روغن روانکاری در شرکت های تولید کننده شهرهای بزرگ کشور از جمله تهران، اصفهان و … با استفاده از بهترین مواد اولیه و فرمولاسیون پیشرفته و تکنولوژی مدرن طبق استانداردهای ملی و بین المللی تولید و در بسته بندی های متنوع در حجم های مختلف ارائه می گردد.
بسیاری از برندهای تولیدی معتبر علاوه بر تأمین نیاز بازار داخلی این محصول را به کشورهای مختلف جهان صادر می کنند که در کشورهای مقصد نیز مورد پسند مشتریان زیادی قرار گرفته است. صادرات این محصول علاوه بر سود فراوان برای تاجران برای کشور نیز ارزآوری خوبی به دنبال دارد.

قیمت روغن روانکاری یک لیتری در تهران

6a7ef6046e9547bb7cc4dc5b38d4ce02 - شرکت تامین روغن روانکاری یک لیتری قیمت روغن روانکاری به پارامترهای متعددی بستگی دارد و از عوامل تأثیرگذار بر این محصول می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • برند و شرکت تولید کننده روغن روانکاری
  • روش خرید این محصول
  • میزان عرضه و تقاضای آن
  • کیفیت
  • نوع

برای اطلاع از قیمت روغن یک لیتری می توانید با همین شرکت تماس بگیرید و در صورت تمایل محصول مورد نظر را خریداری نموده تا به نشانی شما ارسال گردد. روغن های روانکاری کاربرد زیادی در صنایع مختلف مانند: کشاورزی، دریایی، پتروشیمی، خودرو، توربین ها و کمپرسور و … دارند و با توجه به کاربرد فراوان از فروش بسیار خوبی برخوردار می باشند و بسیاری از صنایع از خریداران عمده این محصول بوده که آن را با قیمت بسیار مناسب تهیه می کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.