به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

خرید روغن روانکاری گالن کوچک از نمایندگی ها

خرید روغن روانکاری گالن کوچک از نمایندگی ها معمولاً توسط تعمیرکاران و اتو سرویس های خودرو های مختلف انجام می ‌پذیرد. روغن های روانکاری گالن کوچک به عنوان روغن‌ های مورد استفاده در صنعت خودرو سازی مورد توجه قرار می گیرند و دارای نمونه های مختلفی هستند.

1f591a30c225417186081cf11a2407d4 - خرید روغن روانکاری گالن کوچک از نمایندگی ها

کاربرد روغن روانکاری گالن کوچک چیست؟

bec2bb7275b1e78ce34816bbc1c2e1ac - خرید روغن روانکاری گالن کوچک از نمایندگی ها روغن های صنعتی دامنه وسیعی از کاربردها را به خود اختصاص دادند و معمولاً در صنعت خودروسازی بیشترین کارایی را به خود گرفتند. معمولاً روغن های صنعتی مورد استفاده در صنعت خودرو سازی به صورت گالن های کوچک بسته بندی می شود. به عبارت دیگر می توان گفت کاربرد روغن روانکاری کوچک به صورت گالنی بیشتر در صنعت خودرو سازی دیده می شود و شامل انواع روغن های ضد زنگ و ضد خوردگی، روغن دنده،  روغن موتور دیزلی و بنزینی، روغن های هیدرولیکی، روغن سیلندر، روغن های زنجیر، روغن ترمز و … می باشد.

استفاده از تمامی این روغن های صنعتی  در راستای افزایش عمر موتور خودر ها انجام می شود.

هم چنین استفاده از روغن های روانکاری گالنی در تعویض روغنی ها و اتوسرویس های خودرو ها دیده می‌شود و هدف استفاده از آنها در موارد مختلف متفاوت است.  معمولاً  تمامی روغن های روانکاری برای کاهش استهلاک تجهیزات و قطعات فلزی مورد استفاده قرار می‌گیرند و به عبارتی  این روغن ها نوعی سیال هستند که می ‌توانند روانکاری این قطعات را بر عهده گرفته و باعث افزایش عملکرد بهتر و طول عمر آن ها شوند.

عرضه کننده روغن روانکاری گالن کوچک

9203982a7914b11aa4848da7ff49a469 - خرید روغن روانکاری گالن کوچک از نمایندگی ها عرضه کننده روغن روانکاری گالن کوچک در بازار این محصول را در برند های متفاوت ارائه می دهد. خوشبختانه امروزه در ایران برند های زیادی در زمینه تولید انواع روغن های روانکاری در حال فعالیت هستند که می‌ توانند این محصولات را با کیفیت های بالا به مشتریان معرفی نمایند.

فعالیت برند های متعدد در زمینه تولید انواع روغن روانکاری از آن جهت دیده می شود که مواد اولیه این محصولات که مواد نفتی است، در ایران به وفور یافت می ‌شود.

همچنین پیشرفت استفاده از تجهیزات و فرآیند های شیمیایی مختلف برای تولید انواع روغن روانکاری در ایران طبق پیشرفت علم و تکنولوژی یکی از مهمترین دلایل تولید عمده این محصول در کشور می باشد.

روغن روانکاری در گالن های کوچک معمولاً در وزن های زیر به فروش می رسند:

  • گالن یک لیتری
  • گالن یک و نیم لیتری
  • گالن 2 لیتری  و 3 لیتری
  • گالن ۴ لیتری  و ۵ لیتری
  • گالن 10 لیتری و ۲۰ لیتری
  • گالن های 30 لیتری و 60 لیتری

استفاده از این محصولات در خورو های سبک و سنگین دیده می شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.