به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

تولیدکنندگان روغن روانکاری کتابی در ایران

در ایران، تولیدکنندگان روغن روانکاری کتابی، محصولات خود را در کیفیت های متفاوتی می سازند. این نوع از روغنیات، موارد کاربرد بسیار زیادی دارند و به همین علت، می‌ توان آنان را به چندین دسته تقسیم بندی کرد. در هر حال، عرضه انواع روغن های روان کننده، به اشکال مختلف و در بسته بندی های گوناگونی صورت می گیرد. 

08b1783187b3e645a34dd3b130a12f47 - تولیدکنندگان روغن روانکاری کتابی در ایران

کاربرد کتاب روغن روانکاری

138b415f97d42c872bdeb56e47e36652 - تولیدکنندگان روغن روانکاری کتابی در ایران در گذشته ها شاهد این بودیم که بیشتر روغن های روانکاری، در پکیج هایی که از جنس فلز ساخته می شدند، عرضه می گردیدند. کاربرد اصلی بسته کتابی استفاده بهینه، انتقال درست و سالم مایع از نقطه ای به نقطه دیگر بود. این بسته ها، بسیار مقاوم بودند و در پوش های مستحکمی داشتند که بر اثر تکان های شدید هم باز نمی شدند. 

در حال حاضر نیز شاهد این هستیم که روغنیات مختلف در چنین بسته های جا به جا می شوند. در هر حال، اکثر آن ‌ها وزنی زیر یک لیتر داشتند. به دلیل شکل خاصی که دارند و بیشتر شبیه به کتاب ها هستند، به این نام یاد می شوند. اما در آنان سیالات صنعتی گوناگونی را جا می دهند که عبارت هستند از: 

  • روغن هیدرولیک 
  • روغن موتور 
  • روغن گیربکس 
  • روغن دنده 
  • روغن ترمز 

هم اکنون هم بعضی از شرکت های قدیم در همین بسته بندی ها کالای خود را به دست مصرف کننده می رسانند. آنان از به نوعی سازگار به محیط زیست هستند و به راحتی دوباره ذوب شده و در امور مختلف دیگری به کار برده می شوند. به همین دلیل، کارایی بالایی دارند و بیشتر کارخانه ها از آن کار می گیرند. 

عرضه انواع روغن روانکاری کتابی

167cae69f0174b5fc8b2219619b9cb87 - تولیدکنندگان روغن روانکاری کتابی در ایران با انواع روغن روانکاری کتابی در بالا آشنایی حاصل کردید. عرضه چنین محصولاتی به شکل کلی و جزئی انجام می شود و در کنار این، شما هر نوع از روان کننده های صنعتی را که بخواهید، در این بسته ها برای شما ارائه می گردد. 

باید گفت، نقش سیالات در کارخانه جات و انواع دستگاه ها بسیار بارز است. آنان به نوعی موتور ماشین ها را سالم نگه می دارند و از سایش، فرسودگی، خوردگی و همین طور موارد دیگری از این دست، جلوگیری می نمایند. به این علت، از روغن های روان کننده به عنوان یکی از پرمصرف ترین محصولات صنعتی یاد می کنند. 

در هیچ کارخانه ای نیست که از این روغنیات استفاده نشود؛ مگر این که دستگاه و یا ماشین آلاتی به کار نگرفته باشند. به هر حال، این مایعات را برای تمیز کردن و خنک نمودن دستگاه های بزرگ استفاده می کنند. 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.