به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

تولیدکننده روغن روانکاری عالی در ایران

در ایران، تولیدکننده روغن روانکاری عالی محصولات را در بسته بندی های گوناگونی آماده کرده و عرضه می نماید. باید بگوییم که چنین سیالاتی به روش های متنوع و از جانب دیگر، مواد پایه متفاوتی ساخته می شوند. در ادامه این نوشته، شما را با انواع روغن روانکاری آشنا خواهیم کرد که موارد کاربرد متعددی دارند. 

e40592aa3ba4b8d37e526f577416dd98 - تولیدکننده روغن روانکاری عالی در ایران

انواع روغن روانکاری صنعتی و موتوری

a98da810b6f8c3564f395a8bfb597b16 - تولیدکننده روغن روانکاری عالی در ایران اگر خواسته باشیم از انواع روغن روانکاری صنعتی و موتوری صحبت کنیم، می شود آنان را به سه دسته تقسیم بندی کرد که در همین گام نخست به معرفی شان می پردازیم: 

  • روغن های مینرال: این محصولات برپایه مواد نفتی ساخته می شوند. کاربرد زیادی در صنایع و خودروهای ایرانی دارند. 
  • روغن های سنتتیک: آن را از مواد نفتی نمی سازند. سازگار با محیط زیست و از آن به عنوان سیال نسل جدید یاد می نمایند. کیفیت بالایی هم دارد. 
  • روغن های نیمه سنتتیک: از نظر کیفی شبیه به هر دو گزینه بالا می باشد. 

اما روان کننده ها در هر وسیله ای، کاربرد خاص خود را دارند. برای مثال، سازندگان آنان را برای فرمان های هیدرولیک، موتور، ترمز، دنده و غیره می سازند. همینطور جالب است بدانید که این روغن ها برای ماشین هایی که سوخت متفاوتی دارند نیز، با مواد اولیه گوناگونی ساخته می شوند. 

مثلاً ماشین های بنزینی، به سیالات رقیق تری نسبت به نوع گازوئیلی نیاز دارند. در هر حال، همانطور که می بینید، انواع متفاوتی از روغن های روانکاری وجود دارد. 

فروشنده روغن روانکاری عالی

99bbc9e838a665e4f648c0fb660f17fa - تولیدکننده روغن روانکاری عالی در ایران با مراجعه به فروشنده روغن روانکاری عالی، می توان نوع مرغوب این کالا به صورت عمده ای تهیه کرد. گفتنی است، این روغن ها عموماً در بسته بندی های کوچک، گالنی و بشکه ای ارائه می شوند. نوع کوچک آن اوزانی کمتر از یک لیتری دارند و بقیه حجم های شان بالای 2 لیتر می باشد که تا 220 لیتر نیز می رسد. 

باید بگوییم، این روغن ها موارد کاربردشان وسیع است. آنان را بیشتر برای جلوگیری از داغ شدن ماشین، عدم زنگ خوردگی، عدم سایش قطعات و طولانی تر کردن عمر یک دستگاه استفاده می کنند. این محصولات، تمیز کننده های خوبی هم به شمار می روند. 

به یاد داشته باشید عدم استفاده از روغن روانکاری، موجب می شود تا دستگاه به مرور زمان از کار افتاده و خسارت های زیادی را به بار آورد. با همه این موارد، ما به شما توصیه می نماییم که محصولاتی از این قبیل را از این فروشنده خریداری کنید و از این وب سایت سفارش هر گونه روان کننده را به آسانی ارائه دهید. 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.