به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

تعویض روغن چرخ خیاطی جک

تعویض روغن چرخ خیاطی جک یکی از مهم ترین نکات ضروری برای سالم نگه داشتن و کارکرد خوب و همچنین افزایش طول عمر آن می باشد. در واقع برای کارایی بهتر و مطلوب، بهتر است که به صورت دوره ای این دستگاه ها جهت نظافت مورد بازدید و سرویس قرار گیرند؛ معمولا سرویس روغن کاری چرخ خیاطی جک توسط خود افراد صورت می گیرد.

110076144 300x300 - تعویض روغن چرخ خیاطی جک

روغن چرخ خیاطی جک

 

یکی از مهم ترین ملزومات چرخ های خیاطی جک، روغن چرخ خیاطی جک است که با روغن کاری، جک این دستگاه عملکرد بهتری خواهد داشت. روغن چرخ خیاطی دارای ویژگی هایی می باشد که عبارتند از:

1_ جلوگیری از خوردگی چرخ خیاطی

2_ روغن چرخ خیاطی هیچ اثر و کثیفی از خود باقی نمی گذارد.

3_ روغن ها معمولا انواع مختلفی دارند و طبق نوع چرخ انتخاب می شوند. به طور مثال برای چرخ خیاطی خانگی و صنعتی به گونه ای می باشد که برای هر کدام یک نوع متفاوت را باید در نظر گرفت.

4_ معمولا درون این روغن ها از هیچ ماده سمی استفاده نشده و همچنین فاقد بو و مزه می باشند. در نتیجه برای انسان ها هیچ ضرری ندارند.

5_ قدرت تمیز کنندگی بالایی دارد.

6_ طول عمر چرخ خیاطی را زیاد می کند.

7_ روغن چرخ خیاطی باعث می شود تا نخ سوزن شما در هنگام دوختن انواع پارچه ها، پاره نشود و دستگاه بتواند به راحتی و روانی عمل کند. در ضمن برای روان تر کار کردن چرخ خیاطی حتما باید هر چهار ساعت یک بار به صفحه آن، روغن بزنید.

البته نوع روغنی که برای این دستگاه استفاده می شود از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و باید با کیفیت باشند، زیرا اگر از لحاظ کیفیت خوب نباشند باعث خرابی چرخ خیاطی می شوند. در بازار نوع روغن هایی که ارائه می شود، با غلظت های گوناگونی هستند که بسیاری از آن ها به مرور زمان سفت شده و در نتیجه باعث می شوند که چرخ خیاطی ها از کار بیافتند.

3819040 300x300 - تعویض روغن چرخ خیاطی جک

پس هنگام خرید روغن برای جک چرخ خیاطی باید دقت فراوانی داشته باشید. در اصل نباید روغن آنقدر رقیق و یا غلیظ باشد. در ضمن رنگ روغن در تشخیص کیفیت آن زیاد مهم نمی باشد. از آنجایی که روغن های مخصوص چرخ خیاطی توسط تولید کنندگان مختلف تولید می شوند و هر کدام از آنها برای این که با کیفیت ترین را تولید کنند؛ به همین خاطر از مواد اولیه و با کیفیت های مختلف بهره می گیرند. تولید کنندگان کاتالوگ ها و بروشور هایی را برای معرفی محصولات برای مشتریان طراحی کرده اند که شما می توانید برای اطلاع یافتن از بهترین روغن ها به آن ها مراجعه نمایید. در نتیجه بهترین و با کیفیت ترین را انتخاب و خرید کنید.

روغن های چرخ خیاطی به سه دسته تقسیم می شوند که عبارتند از: روغن های معدنی، روغن های نیمه مصنوعی و روان کننده های مصنوعی می باشند و مواد اولیه، نقطه جوش و چسبندگی آن ها حائز اهمیت می باشد. در نتیجه باعث جلوگیری از چسبندگی قطعات می شود.

می توان برای خرید با قیمتی مناسب و ارزان این محصولات به چند روش مختلف اقدام کرد. یکی از روش های مقرون به صرفه، خرید روغن چرخ خیاطی به صورت اینترنتی می باشد.

 

قیمت روغن چرخ خیاطی جک

 

روغن چرخ خیاطی یکی از اصلی ترین محصولات برای افزایش طول عمر قطعات صنعتی می باشند که قیمت روغن چرخ خیاطی جک با توجه به نوع و بسته بندی این محصول مشخص می گردد. قیمت این روغن ها با توجه به پارامتر های مختلف از جمله نوع روغن، خصوصیات، کیفیت، برند، روش فروش ونوسانات موجود در بازار متغیر خواهد بود.

از معیار ها و فاکتور های اصلی که توسط مشتریان به عنوان شاخص های مهم برای خرید محصولات در نظر گرفته می شود، قیمت می باشد.

7a47c15f26e7b8c0117e0f408656df8f708ec16c 1604931497 300x300 - تعویض روغن چرخ خیاطی جک

در ضمن خرید و فروش محصولات اگر به صورت عمده و کلی صورت بگیرد، نسبت به خرید جزئی کالا، هم سود نسبتا خوبی برای فروشنده در پی دارد و هم این که خریدار توانسته است خریدی مقرون به صرفه و اقتصادی داشته باشد. مجموعه ما می تواند به عنوان یک نمایندگی اصلی، این روغن های چرخ خیاطی را با بالاترین کیفیت و نازل  ترین قیمت به صورت مستقیم از کارخانه ارائه دهد.

 

روغن ریختن چرخ خیاطی جک

 

در فواصل مشخص ماهیانه و یا هفتگی باید حتما قسمت هایی از چرخ خیاطی جک روغن ریخته شود که مهم ترین این قسمت ها عبارتند از: ماکوهای فلزی و یا پلاستیکی، دیواره داخلی و خارجی چرخ می باشد. در واقع با روغن کاری موجب بهبود عملکرد این قسمت ها می شوید و این عمل روغن کاری باعث افزایش کیفیت و کمیت تولیدات خواهد شد.

برای روغن کاری چرخ های خیاطی صنعتی مراحلی را باید انجام دهیم:

مرحله اول: تمام دستگاه های جدید مخصوصا چرخ خیاطی جک تقریبا با تکنولوژی جدید، به سیستم روغن کاری اتوماتیک مجهز هستند، بنابراین شما کافی است تا فقط روغن را داخل مخزن روغن بریزید و اطمینان کامل از سلامت پمپ را داشته باشید.

مرحله دوم: با فشار دادن پدال دستگاه می توانید پاشش روغن را از طریق شیشه پلاستیکی ای که روی بدنه تعبیه شده چک نمایید. همچنین هر چند وقت یکبار حتما باید کارهایی را برای چرخ های خیاطی صنعتی انجام داد:

sales oil wheels atlas pic 2 225x300 - تعویض روغن چرخ خیاطی جک

دریچه پمپ روغن: از آنجایی که هنگام کار با چرخ، پرز هایی وارد دریچه ها می شوند و سوراخ های آن را پر و عملیات مکش را دچار مشکل می کنند، پس بهتر است که این دریچه را هر چند وقت یکبار تمیز کنید.

کمپلت: قسمت کمپلت دستگاه را حتما هر هفته با استفاده از یک فرچه یا مسواک کهنه تمیز کنید تا پرزها خارج شوند. زیرا اگر این پرز ها درون کمپلت بمانند باعث می شوند تا کمپلت سایش و فرسوده شود. در نتیجه کیفیت کارپایین می آید و همچنین باعث زیاد شدن صدای دستگاه در هنگام کار می گردد. روغن ریختن در چرخ های خیاطی برای هر بخش حتما باید جداگانه و به طور مرتب انجام گردد.

اگر شما قصد دارید این محصول را خریداری کنید، می توانید از طریق این مجموعه و به صورت مستقیم اقدام به خرید نمایید و به دلیل حذف واسطه ها و دلالان این محصول را با قیمتی مناسب در محل مورد نظر تحویل بگیرید.

برای اطلاع بیشتر و تماشای ویدئو تعویض انواع روغن چرخ خیاطی راسته دوز و سردوز مطلب زیر پیشنهاد می شود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.