به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

صادرات عمده روغن چرخ زیگزال به ترکیه

روغن چرخ زیگزال را می توان از اصلی ترین ضروریات یک چرخ زیگزال به حساب آورد که می تواند تاثیر به سزایی در عملکرد چرخ داشته باشد. بنابراین انتخاب روغن چرخ خیاطی با کیفیت می تواند بسیار مهم باشد. از طرفی اگر این محصول از کیفیت مناسبی برخوردار باشد، از قابلیت صادرات نیز برخوردار است. این مجموعه یکی از فعالان در این حوزه بوده و اقدام به صادرات عمده روغن چرخ صادراتی به ترکیه می نماید.

35023f5b53c5d35b59f28f1046dad7b8 - صادرات عمده روغن چرخ زیگزال به ترکیه

روغن چرخ زیگزال برای افزایش طول عمر چرخ

31925983d2cd06d898a57209914740c4 - صادرات عمده روغن چرخ زیگزال به ترکیه روغن چرخ زیگزال را می توان از اصلی ترین ملزومات یک چرخ به شمار آورد که می تواند نقش به سزایی در عمر مفید دستگاه و افزایش طول عمر آن داشته باشد. این امر می تواند نقش به سزایی در صرفه جویی در هزینه ها و راندمان کاری داشته باشد. بنابراین انتخاب یک روغن چرخ با کیفیت می تواند بسیار مهم باشد. به منظور افزایش طول عمر چرخ، به هنگام خرید روغن چرخ باید موارد زیر را به خاطر داشت:

  • اولین نکته گرانروی روغن چرخ است. گرانروی روغن چرخ باید دارای مقداری متعادل باشد تا نه خیلی رقیق و نه خیلی غلیظ باشد. هر دو این شرایط می تواند موجب آسیب به چرخ خیاطی گردد. استانداردهایی نیز در این زمینه تدوین شده است.
  • دومین نکته عدم استفاده از هیچ گونه مواد غیر مجاز است. زیرا در صورت استفاده از مواد افزودنی و یا خطا در فرآیند تولید آن موجب از دست رفتن خاصیت آن و در نتیجه باعث ساییدگی قطعات بر روی هم و در نتیجه آسیب به چرخ می شود.
  • نکته بعد ماندگاری روغن چرخ می باشد. یک روغن چرخ با کیفیت از ماندگاری بالایی برخوردار است که ضمن صرفه جویی در هزینه ها، موجب افزایش طول عمر چرخ می شود.

خرید روغن چرخ زیگزال به قیمت درب کارخانه

104f36c064d9744c06d843a15e767bf5 - صادرات عمده روغن چرخ زیگزال به ترکیه روغن چرخ زیگزال تشکیل شده از مواد پایه پارافین، اسید های صنعتی و مشتقات نفتی می باشند. اهمیت روغن چرخ زیگزال بر فعالان این حوزه پوشیده نیست. این ماده می تواند تاثیر به سزایی در بهبود عملکرد چرخ خیاطی و قطعات آن داشته باشد. همچنین روغن چرخ می تواند تاثیر به سزایی در راندمان کاری و افزایش تولیدات یک کارگاه تولیدی داشته باشد.

از طرفی قیمت این محصول همواره از دغدغه های اصلی تولید کنندگان کیف، کفش، مانتو و مواردی از این دست بوده است چرا که می تواند تاثیر زیادی بر قیمت تمام شده محصول نهایی آن ها داشته باشد. این مجموعه با هدف کمک به تولید کنندگان و مصرف کنندگان این محصول در جهت بهره مندی از محصولی با کیفیت، با قیمتی بسیار مناسب و یا به عبارت دیگر به قیمت درب کارخانه اقدام به فروش روغن چرخ زیگزال می نماید.

2 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.