به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

کارخانه تولید روغن روانکاری گالن بزرگ

کارخانه تولید روغن روانکاری گالن بزرگ کالا را در اوزان مختلف در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. این سیالات، کاربرد زیادی در روان کردن ماشین آلات صنعتی، خودروها و سایر وسایل دیگر دارند. آنان کیفیت های گوناگونی را دارا می باشند که درباره این موضوع و موارد استفاده آن، در بخش های بعدی، توضیح بیشتری خواهیم داد. 08db671272e221695954675d6ec65b08 - کارخانه تولید روغن روانکاری گالن بزرگ

روغن روانکاری گالن بزرگ چه کاربردی دارد؟

79bece96c25e9195c25d16f228f04396 - کارخانه تولید روغن روانکاری گالن بزرگ شرکت های فرآوری انواع روغن های روانکاری، محصولات شان را در بسته بندی های مختلفی جای می دهند که حجم های متنوعی دارند. بیشتر این بسته ها از جنس فلز و یا پلاستیک های پلیمری ساخته می شوند؛ ولی روغن روانکاری گالن بزرگ، چه کاربردی دارد؟ در این خصوص باید بگوییم که همه آنان موارد استفاده مشابهی دارند. 

روغن گالن بزرگ را بیشتر خریداران عمده تهیه می کنند و آن را در سراسر کشور پخش کرده و یا برای صادرات به ممالک گوناگونی ارسال می کنند. در کل، روغن های روانکاری، برای اهداف مشخصی به کار گرفته می شوند که در زیر چند کاربرد اصلی آنان را بر می شماریم: 

  • برای روانکاری ماشین آلات استفاده می شوند. 
  • آنان از خوردگی قطعات و حتی بدنه خود ماشین جلوگیری می کنند. 
  • باعث می ‌شوند تا اصطکاک بین قطعات به خوبی انجام شده و هیچ ساییدگی بوجود نیاید. 
  • سبب می گردند تا عمر دستگاه طولانی شود. 
  • ماشین آلات صنعتی و موتور خودروها را خنک و تمیز می کنند. 

شرکت عرضه روغن روانکاری گالن بزرگ

a7a4560bef29ba2a5f65956cfdefd723 - کارخانه تولید روغن روانکاری گالن بزرگ گالن های بزرگی که برای روغن های روانکاری تولیدی ها در نظر می‌ گیرند، حجم شان بالای 5 لیتر است. می توان با مراجعه به شرکت عرضه روغن روانکاری، بهترین برندهایی را به دست آورد که به صورت گالنی محصولات خود را ارائه می دهند. باید بگوییم که همه کارخانه های فعال در این عرصه، در حجم های بالا روغنیات را تولید می کنند. 

در هر صورت، چنین روغن هایی از نقطه نظر پایه مواد اولیه، کیفیت های گوناگونی دارند. آنان را شرکت های تولیدی بر اساس پایه نفتی و یا غیر نفتی می سازند. نوع نفتی به مینرال معروف است که در ایران، به شکل گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد؛ ولی نوع دوم، مصنوعی است که به سنتتیک مشهور می باشد. 

هر یک از این روان کننده ها، کاربردهای مشخصی دارند و نباید در موارد دیگری به کار برده شوند. برای مثال، روغن موتور دیزلی و بنزینی داریم. آن ها از نظر غلظت با هم دیگر متفاوت اند و استفاده اشتباهی باعث می شود تا موتور عملاً از کار بیا‌فتد و دیگر کارایی سابق خود را نداشته باشد. 

روغن روانکاری نه تنها برای ماشین آلات بزرگ و صنعتی به کار برده می شوند، بلکه از این محصولات در دوچرخه، چرخ خیاطی، کولر و … هم استفاده می کنند. 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.