به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

پخش روغن چرخ خیاطی

روغن کاری برای چرخ خیاطی لازم است تا بتواند نرم و بی صدا کار کند. چرخ خیاطی شما با حرکت یا چرخش قطعات داخلی بدون اصطکاک، و اصطکاک بسیار کمتر، مسلما دوام بیشتری خواهد داشت و دوخت یکنواخت‌ تر و بهتری ارائه می دهد. همه روغن ها یکسان نیستند، برخی از روغن‌ها با گذشت زمان غلیظ می‌شوند بنابراین برای سلامت چرخ باید در انتخاب آن ها دقت کنید. این کارخانه با تولید و پخش روغن چرخ خیاطی و صادرات به دیگر کشورها برترین تولید کننده این محصولات است و بهترین خدمت رسانی به مشتری را دارد.

2f2d0f3bce7ed7c2460bef465cc55166 - پخش روغن چرخ خیاطی

در چه قسمت هایی از چرخ نباید از روغن چرخ خیاطی استفاده کرد؟

51f6d623a4d7f9129b7215e2596c57a2 - پخش روغن چرخ خیاطی زمانی که احساس کردید دستگاه شما به آرامی کار می‌کند، ممکن است روغن آن غلیظ شده و قطعات متحرک را مسدود کرده باشد، یا دستگاه شما ممکن است دوخت نامرتب و درهم داشته باشد، و حتی خیلی سفت باشد تا موتور نتواند سوزن را به سمت بالا یا پایین حرکت دهد پس باید حتما روغن کاری صورت گیرد. همیشه استفاده از روغن چرخ خیاطی مناسب مانند برندهای شناخته شده از جمله آران، آرمان، اطلس، نیلوفر، مهر را توصیه می کنیم زیرا از بهترین روان کننده ها برای چرخ خیاطی هستند.

اما اینکه بدانیم چه قسمت هایی نیاز به روغن دارد و چه قسمت هایی را نباید اصلا روغن کاری کنیم بسیار مهم است. برخی از چرخ خیاطی ها خود روان کننده دارند، این بدان معنا نیست که دستگاه نیازی به تعمیر و نگهداری یا روغن کاری ندارد. جدا کردن دستگاه کامپیوتری برای روغن کاری داخلی نیاز به مهارت و تخصص دارد و بهتر است به متخصصان و مهندسین آموزش دیده در این کار واگذار شوند.

بارگیری بیش از حد با روغن تنها باعث آلودگی روغن به نخ، سوزن یا پارچه دوخت شما می شود. در هر نقطه روغن کاری فقط یک قطره کوچک روغن لازم است. اما در قسمت تسمه هرگز نباید از روغن استفاده کرد زیرا باعث آسیب رسانی به دستگاه شما می شود. در هنگام روغن کاری مطمئن شوید که هیچ گونه آلودگی روغن روی تسمه‌های موتور، چرخ دستی یا حلقه پیچ‌ شکن بوبین وجود نداشته باشد زیرا آن ها نقاطی هستند که به روغن نیاز ندارند.

مراقب چرخ دنده ها و بادامک های تغذیه خارج از مرکز باشید که آغشته به روغن نشوند و هنگام کار در زیر دستگاه، روغن را از هر گونه تسمه دور نگه دارید و با پارچه ی نخی روغن های اضافی را تمیز کنید. انواع روغن چرخ راسته دوز، روغن چرخ ژانومه و… در این کارخانه تولید می شود، با مشاوره گرفتن از متخصصان ما بهترین نوع روغن را انتخاب نمایید تا سلامت دستگاه شما را تضمین کند.

فروش ویژه روغن چرخ خیاطی

e93d36d6933b7ae50134b60e50fbc557 - پخش روغن چرخ خیاطی این مجموعه که تولید کننده انواع روغن چرخ خیاطی است در این زمینه سال ها فعالیت و تجربه داشته و تولیدات خود را به کشورهای همسایه از جمله پاکستان، ترکمنستان، عراق و افغانستان صادر می کند و با فروش ویژه روغن چرخ خیاطی توانسته خدمات عالی و کار آمدی را به مشتریان ارائه دهد. برای سفارش این محصولات با کیفیت و دریافت خدمات با ما در ارتباط باشید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.