به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

نمایندگی فروش روغن روانکاری زاگرس

روغن روانکاری زاگرس قابل استفاده در صنایع مختلف و تجهیزات گوناگون می باشد. روغن روانکار چیست و چه وظایفی دارد؟ و اهمیت استفاده از آن چیست؟ سوالاتی است که در ادامه این مطالب توضیحاتی راجع به آن ارائه خواهد شد.

f9d3268d92869b5fb63c0371a9f962d1 - نمایندگی فروش روغن روانکاری زاگرس

انواع روغن روانکاری زاگرس

0450fb93d86983a54d304f46386f88f1 - نمایندگی فروش روغن روانکاری زاگرس زاگرس نامی آشنا در صنعت تولید روغن روانکاری می باشد. این برند در زمینه تولید انواع روغن روانکاری فعالیت دارد. و اما روغن روانکاری چیست؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که روانکار ها به دسته ای از روغن ها با خواص فیزیکی و شیمیایی مختلف گفته می شود که برای ماشین آلات گوناگون قابل استفاده می باشند. از نمونه های مختلف این گونه مواد می توان موارد زیر را نام برد:

روغن کمپرسور، روغن هیدرولیک، روغن گیربکس، روغن چرخ دنده و روغن توربین

به جز روغن های نام برده شده نوع دیگری از دسته بندی نیز برای این منظور در نظر گرفته می شود که عبارتند از:

روغن های تولید شده با پایه نفتی که از تقطیر نفت خام به دست آمده و برای وسایل مختلف قابل کاربرد بوده و خواص روغن را بهبود می بخشند.

روغن تولید شده با پایه گیاهی که از دانه های گیاهی مانند کلزا و خردل به دست می آیند و حاصل فرآوری این گیاهان می باشند.

این روغن ها با ویسکوزیته یا گرانوی مختلف قابل کاربرد در ماشین آلات سبک و سنگین هستند. به عبارتی دیگر روغن هایی که ویسکوزیته بیشتری دارند برای ماشین های سنگین مانند ماشین آلات تراش و دستگاه های ریسندگی قابلیت استفاده دارند.

اما روغن های سبک ویسکوزیته یا غلظت کمتری داشته و برای دستگاه های سبک مانند تراش و فرز کاری قابل کاربرد هستند.

ارائه روغن روانکاری زاگرس دربازار تهران

bfa568199c52f935c67b9141c920fb14 - نمایندگی فروش روغن روانکاری زاگرس ارائه روغن روانکاری بر مبنای تقاضای بازار و بر اساس میزان عرضه و تقاضای آن صورت می گیرد. روغن روانکاری زاگرس در بازار تهران به دلیل تقاضای بالا به اشکال مختلف عرضه می شود.

عرضه و فروش عمده مهمترین و رایج ترین شیوه فروش است که به مراکزی صورت می گیرد که نیاز به چک کردن و کنترل مداوم دستگاه های خود و روغن کاری آن دارند.

فروش جزئی و خرده فروشی نیز در این مجموعه فروش مختص متقاضیانی که به مقدار کم از این مواد نیاز دارند انجام می گیرد.

روغن های روانکاری در ظروفی با حجم مختلف مانند چهار لیتری، ده لیتری و بیست لیتری یا بیشتر تولید می شوند که بر این اساس قیمت و تقاضا برای فروش هر کدام از آنها متفاوت است.

نکته مهم در ارائه روغن روانکاری انتخاب روغن مناسب و متناسب با نوع دستگاهی است که قرار است این روغن در آن مورد استفاده قرار گیرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.