به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

نمایندگی فروش روغن روانکاری دستگاه ریسندگی

روغن روانکاری دستگاه ریسندگی که در صنعت نساجی از اهمیت بالایی برخوردار است.

صنعت نساجی یکی از صنایع بسیار پیشرفته و کاربردی در سطح جهان محسوب می شود که تجهیزات پیچیده آن نیاز به نگهداری و مراقب دائمی داشته و یکی از مهمترین بخش های نگهداری و مراقبت روانکاری تجهیزات می باشد.

db373736dd7dd3cfb6887197ad0f840b - نمایندگی فروش روغن روانکاری دستگاه ریسندگی

خاصیت ضد الکتریسیته روغن روانکاری دستگاه ریسندگی

16fb1aded1ecbc260ef3e5511063c514 - نمایندگی فروش روغن روانکاری دستگاه ریسندگی روغن روانکاری ریسندگی با خاصیت خنک کنندگی از ایجاد الکتریسیته ساکن در دستگاه های صنایع نساجی پیشگیری می کنند و در روان کاری سوزن در ماشین هایی همچون دوخت اتوماتیک، کشش الیاف، گردباف و تولید منسوجات کاربرد زیادی دارد.

روغن نساجی نوعی روان کار تسویه شده و کاملا بهداشتی است که در صنایع نساجی برای الیافی همچون پروپیلن از ان استفاده می کنند این محصول فاقد هرگونه مواد حساسیت زا و سرطان زا است همچنین این روغن ها خاصیت ضد الکتریسیته دارند که باعث کاهش ضایعات و کاهش هزینه های تولید می شود.

این روغن ها از آسیب دیدن ماشین آلات و قطعات به صورت قابل توجهی جلوگیری می کنند و به گونه های مختلفی در بازار موجود است: اسپری، پد نمودن، تماسی و رمق کشی.

صادرات انواع روغن روانکاری دستگاه ریسندگی

1f3b6752b231a70f679fcdb50b2c9a12 - نمایندگی فروش روغن روانکاری دستگاه ریسندگی از مشخصات اصلی یک روغن روانکاری ایده آل دستگاه ریسندگی که هم مناسب بازار داخلی و هم بازارهای خارجی باشد می توان موارد زیر را برشمرد:

حتی الامکان باید بی رنگ باشد تا لکه ای از خود بر جای نگذارد، مقاومت بالا در برابر زنگ زدگی و خوردگی، مقاومت در برابر اکسیداسیون، بی اثر بودن از لحاظ واکنش پذیری و غیر سمی بودن، عدم تشکیل رسوبات صمغی و چسبنده بر ردی سطح تجهیزات، حفاظت از سوزن ها و قطعات مکانیکی تجهیزات در برابر رسوبات اکسیدی روغن، مواد فعال سطحی یا سورفکتانت های غیر یونی برای سهولت تمیز کاری، قابلیت روانکاری مناسب و خوب تمام تجهیزات و قطعات، ویسکوزیته پایین به منظور عملکرد مناسب، استفاده از اصلاح کنندگان اصطکاکی مناسب، کاهش دمای تجهیزات دوار مثل یاتاقان ها و شاخص ویسکوزیته بالا به منظور کار در رنج وسیعی از دماها.

با توجه به اینکه روغن ها از مواد نفتی تشکیل می شوند و کشور ما نیز یک کشور نفت خیز است صادرات مواد نفتی می تواند برای کشور مفید باشد و موجب ارزآوری شود.

پیشرفت علم پتروشیمی در کشور باعث شده که بتوانیم انواع و اقسام روغن ها را تولید و از سایر مواد نفتی تفکیک کنیم.

روغن روانکاری دستگاه ریسندگی یکی از محصولاتی است که در اکثر نقاط دنیا مورد استفاده قرار می گیرد و تقریبا در همه ی کشورهای دنیا از علم نساجی برخوردار هستند اما دسترسی به روغن روانکاری برای همه آسان نیست و کشور ما با توجه به صادرات انواع روغن می تواند در بازارهای جهانی سود خوبی به دست بیاورد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.