به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

نمایندگی فروش روغن روانکاری بی رنگ

هر کدام از روان کننده های صنعتی، از خود دارای بو و رنگ خاصی هستند. در این میان، برخی از شرکت ها برای کاربردهای خاص، اقدام به ساخت روغن روانکاری بی رنگ نموده اند. می توان با مراجعه به  این نمایندگی فروش این محصولات، آن را در حجم ها و بسته بندی های متفاوتی تهیه کرد. اما از این محصولات در چه اموری استفاده می شوند؟ 20ac49f36f95b1a42915033414442896 - نمایندگی فروش روغن روانکاری بی رنگ

روغن روانکاری بی رنگ برای چه دستگاه هایی مناسب است؟

6a7ef6046e9547bb7cc4dc5b38d4ce02 - نمایندگی فروش روغن روانکاری بی رنگ احتمالاً برای تان این پرسش به وجود آمده که روغن روانکاری بی رنگ، برای چه دستگاه هایی مناسب است؟ در این خصوص می توان گفت که عمدتاً از این محصول، جهت روغن کاری دستگاه تردمیل استفاده می شود. این روغن که به آن سیلیکون هم می گویند، باعث می شود تا دستگاه بهتر کار کند و طول عمرش بالا برود. 

در هر حاصل، روغن های سیلیکونی از مواد غیر نفتی ساخته می شوند که ترکیبی از سیلیسیم و اکسیژن اند. از ویژگی های آن می توان به موارد زیر اشاره نمود: 

  • بی رنگ و بو می باشند. 
  • غیر سمی هستند. 
  • غیر قابل اشتعال اند. 
  • رطوبت را جذب می کنند. 
  • باعث عملکرد بهتر دستگاه می گردند. 
  • از ایجاد سر و صدا جلوگیری می نمایند. 

این محصولات را امروزه شرکت های مختلفی، در بسته بندی های گوناگونی ارائه می دهند که هر کدام شان اوزان مختلفی دارند. در مورد ارائه نوع درجه یک آن، در بخش بعدی توضیحات بیشتری ارائه می کنیم. قابل ذکر است که از چنین روغن هایی برای ابزارهای پزشکی و سایر صنایع دیگر هم استفاده می نمایند. 

ارائه روغن روانکاری بی رنگ درجه یک

5fd3f77056a3e2e9df351dc464bd6062 - نمایندگی فروش روغن روانکاری بی رنگ اگر به دنبال این هستید که روغن روانکاری بی رنگ درجه یک را تهیه کنید، خوب است بدانید که چنین محصولی در اوزان متفاوتی ارائه می گردد. شما می توانید روغن بی رنگ را در بسته های 100، 120، 250، 500 و 1000 میلی لیتر به دست آورید. 

قابل ذکر است که ارائه روغن روانکاری بی رنگ، در گالن های سه لیتر به بالا برای مشتریانی که عمده محصول را می خرند نیز، آماده می گردد. 

روغن های روان کننده، انواع بسیار متفاوتی دارند و هر کدام از آنان موارد استفاده شان فرق می کند. این سیالات را از مواد نفتی و غیرنفتی می سازند که نوع دوم، به دلیل عدم آسیب رساندن به محیط زیست، اهمیت خاصی دارد. 

در هر صورت، ما به عنوان ارائه دهنده روغن های روانکاری بی رنگ، نوع با کیفیت و درجه یک را برای مشتریان خود در نظر می گیریم. اگر می خواهید معلومات بیشتر درباره چگونگی معامله به دست آورید، با شماره هایی که در زیر مشاهده می نمایید، تماس بگیرید. 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.