به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

نمایندگی فروش روغن روانکاری با کیفیت

روانکاری کردن با روغن مهمترین کاری است که برای سرویس کردن ماشین آلات و تجهیزات صنعتی انجام می شود. این ادوات با قدرت و سرعت زیاد فعالیت می کنند و این امر ممکن است باعث خشک شدن قطعات شود و افت کیفیت و سرعت را به همراه داشته باشد برای جلوگیری از این کار بهتر است پس مدت کوتاهی استفاده روغن کاری شوند تا قطعات با لیز و لغزنده شدن بتوانند کمترین اصطکاک را ایجاد کرده و بیشترین بازدهی را داشته باشند. این نمایندگی با فروش روغن روانکاری با کیفیت آن هم به صورت عمده شرایط خریدی کم هزینه را فراهم کرده است. 

fd78844571afe71f88d1882482405411 - نمایندگی فروش روغن روانکاری با کیفیت

ساختار افزودنی روغن روانکاری چیست؟

40a2a0631dba7d25d08cb41a70d03024 - نمایندگی فروش روغن روانکاری با کیفیت در ساختار افزودنی روغن مواد زیادی به کار می رود که اصولا لیز و روان هستند. بیشتر آنها بر پایه مواد نفتی و یا پارافین می باشند که هر کدام کارایی خاص خود را دارند. روعن های پایه نفتیک بیشتر از مواد نفت خام بدست می آیند و فاقد پارافین می باشند. 

هر چه میزان پارافین و گریس بیشتر باشد میزان لغزندگی و روان کنندگی بالاتر خواهد بود. از دیگر افزودنی های این ماده می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ضد کف ها
  • موارد افزودنی پاک کننده و دورکننده
  • موارد پایین آورنده نقطه ریزش تا به راحتی روی سطح بماند. 
  • بهبود دهنده اصطکاک که مانع از ساییدگی قطعات می شود. 
  • بازدارنده های خوردگی
  • بهبود دهنده های گرانروی

هر کدام از این مواد کارایی مختص به خود را دارند و زمانی که با یکدیگر ترکیب می شوند بهترین کارایی را از خود نشان می دهند. 

فروشنده روغن روانکاری با کیفیت

d27e0d55b131663f78601e4af5be6821 - نمایندگی فروش روغن روانکاری با کیفیت این سایت به عنوان بهترین فروشنده روغن با کیفیت توانسته به راحتی رضایت مصرف کنندگان را جلب کند و خدمات گسترده ای را به آنها ارائه دهد. حجم فروش بر اساس نیاز و مصرف مشتری مشخص می شود و اصولا به صورت عمده و جزیی است. به دلیل اینکه عمده فروشی همیشه هزینه کمتری دارد بیشتر مردم به آن گرایش پیدا کرده اند. 

یکی از بهترین روش ها برای خرید ارزان و با کیفیت، خرید از فروشنده ی بدون واسطه و عرضه کننده ی مستقیم است. در این صورت دست واسطه ها از بازار کوتاه شده که هم به نفع مصرف کننده و هم تولید کننده خواهد بود. 

با وجود مشتریان زیاد تدارک روش های مختلفی برای خرید و فروش داده می شود که هر کدام با راهکار و رویه خاصی انجام می شود. در دنیای پیشرفته و مدرن امروز این سایت خرید و فروش وارد عمل می شود و در ابتدای کار تنوع محصولات را به نمایش می گذارد تا افراد سریع تر بتوانند انتخاب خود را انجام دهند. 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.