به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

مرکز فروش روغن روانکاری پایه پارافین

روان کننده ها در اصل، روغنیاتی به شمار می روند که از پایه مواد معدنی و مصنوعی ساخته می شوند. امروزه با فرمول های جدید و پالایش دادن بیشتر، روغن روانکاری پایه پارافین را نیز تولید کرده که یکی از بهترین ها محسوب می شود. می توان از مرکز فروش، نوع مرغوب این محصول را به دست آورد و در امور متفاوتی استفاده کرد. 

c505278b29cb63794c4660006cb73a31 - مرکز فروش روغن روانکاری پایه پارافین

انواع روغن روانکاری بر پایه پارافین

8b0146bc34a431060182ff0f222e7921 - مرکز فروش روغن روانکاری پایه پارافین قبل از اینکه بخواهیم به موضوع انواع روغن روانکاری بر پایه پارافین بپردازیم، ابتداء آن را برای شما معرفی می کنیم تا بهتر با آن آشنایی حاصل کنید. 

در حال حاضر، شرکت هایی که در کار تولید روان کننده های صنعتی می باشند، برای این که کالای شان کیفیت لازم را به دست آورد، فرمول های خاصی را به کار می گیرند که شامل پالایش دادن چندین باره می باشد. به این ترتیب، دستاوردهایی هم داشته اند که می توان به نوع پارا‌فینک اشاره کرد. 

اما این کار در دو صورت انجام می شود که به صورت اجمالی و کوتاه آنان به آنان می پردازیم: 

استخراج نمودن آن با حلال: 

  • در این شیوه، از فورفورال و فنل که حلال های کاربردی ای هستند کار می گیرند. این گونه ترکیبات آروماتیکی را جداسازی می کنند. 
  • در این روش، از حلال تولوئن کار می گیرند. یعنی مخلوط را ابتداء سرد کرده و آن را فیلتر می نمایند و مواد اضافی جدا می شوند. 

 تصفیه کردن با هیدروژن: 

  • حذف مقداری اندک از ترکیبات گوگردی و نیتروژن صورت می گیرد. بهبود بو، رنگ و پایداری را در پی دارد. 
  • در این فرایند، دمای بسیار بالاتری را در نظر گرفته و ترکیبات را حذف می کنند. به آن شکست مولکولی هم می گویند. 
  • با تحت فشار قرار دادن مولکول های درشت، سبک می گردند. 

عرضه روغن روانکاری پایه پارافین در بازار

b35c927cb98f4c7341541ec3cf095b62 - مرکز فروش روغن روانکاری پایه پارافین در بازار، عرضه روغن روانکاری پارافین، به روش های گوناگونی انجامی شود که مثلاً شما می توانی این نوع از روان کننده را به شکل عمده ای و در بسته بندی های گالنی و حتی بشکه ای تهیه کنید. 

روغن پایه پارافین همانطور که اشاره کردیم، ویژگی های خاص زیادی دارد و به همان دلایل، مورد توجه بسیاری از صنایع قرار گرفته است. در هر حال، به راحتی امروزه می شود نوع مرغوب را در هر حجمی که می خواهیم به دست آوریم. 

قابل ذکر است که روغن های پایه پارافین را از این وب سایت نیز عرضه می کنند. شما می توانید با شماره ها و کانال های ارتباطی ای که درج شده، با فروشندگان مجموعه ارتباط برقرار کنید و محصول را سفارش دهید. 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.