به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

مرجع فروش روغن روانکاری گالن کوچک

مراجع فروش روغن روانکاری گالن کوچک در شهر های بزرگ ایران مشغول به کار هستند و فقط در این زمینه فعالیت دارند. این گالنها با کیفیت و مرغوبیتی که به همراه دارد قیمت های بسیار مناسب ارزانی را هم به خود اختصاص داده است. 

4f507b1a088245450a12d3b4ca89f649 - مرجع فروش روغن روانکاری گالن کوچک

نحوه استفاده از روغن روانکاری

08b1783187b3e645a34dd3b130a12f47 - مرجع فروش روغن روانکاری گالن کوچک

 • روغن های روانکار موادی هستند که میزان خواستن بین سطح متحرک و ثابت را کاهش می دهد مانند روغن، گریس، اگر بخواهیم به تعریف آن بپردازیم برای جلوگیری از سایش سطوح متحرک که بر روی یکدیگر قرار گرفته اند.
  نحوه استفاده روغن روانکار بر روی قطعات دستگاه استفاده قرار می گیرد تا مصرف انرژی را کاهش دهد و از قطعات و خوردگی، زنگ زدگی و … محافظت کند.
  کاملا مهمترین وظیفه روانکار انتقال قدرت هیدرولیک، از ضربه جلوگیری می کند، جا به جا کردن قطعات روانکار ها به دو دسته بزرگ تقسیم می شوند.
  به نام روانکار های صنعتی، روانکار های خودرو و روانکار های صنعتی در سه دسته قرار گرفته اند گریسها، روانکار های ویژه روانکار های فلز کاری و … تقسیم بندی می شوند.
  البته روانکار ها  را می توان به چند نوع طبقه بندی کرد که به آنها اشاره ای خواهیم کرد . روانکار های گازی: روانکار های گازی مانند هوا بخار و مایعات در درجه های بالا و پایین با سرعتی بسیار زیاد استفاده می شوند.
  روانکار های گازی خواستن کمتری دارند، ناخالصی ندارند و خاصیت سر ریزی که برای روانکار های مایع و گریسها پیش می آید را ندارند.
  . روانکار های مایع: روانکار های مایع همان روغنها هستند که به دو دسته بزرگ روغنهای معدنی و روغن های سنتزی تقسیم می شوند.
  این نوع روانکار از پر مصرف ترین نوع در دنیا می باشد . گریسها: گریسها جزئی از روانکار های معروف هستند که نه مایع هستند و نه به شکل جامد به وجود آمده اند.  گریس از روغن پایه معدنی به دست می آید.
  . روانکار های جامد: این نوع روانکار برای حرارت بالا و مکانهایی که راکتور های هسته ای دارند استفاده قرار می گیرد. 

توزیع روغن روانکاری گالن کوچک در سراسر کشور

3bc47f5f91b941ec03fd01f9c2b38d05 - مرجع فروش روغن روانکاری گالن کوچک توزیع روغن روانکاری گالن کوچک در سراسر نقاط کشور عرضه می گردد. این محصول با کیفیت و مرغوبیت بالایی که دارد به تولید رسیده است.
با کاربرد خوبی که دارد مخاطبین زیادی را به سمت خود جذب کرده است. این محصول نه تنها به شهر های ایران توزیع می گردد.
بلکه با کیفیتی که دارد و زبان زد خاص و عام شده است کشور های همسایه نیز با ایران به صادرات برخاسته اند تا از محصول ایرانی استفاده هایی را ببرند. 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.