به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

مرجع خرید روغن روانکاری صادراتی

برای راه اندازی هر کارخانه ای نیاز به دستگاه های صنعتی احساس می شود اما این دستگاه ها به دلیل اینکه از چند قطعه فلزی یا پلاستیکی تشکیل شده اند برای کار کردن خوب و بدون نقص نیاز به این دارند که حتما از روان کننده ها در این دستگاه ها استفاده شود تا هزینه ی اضافی بر روی دست کارفرما نگذارد و به خوبی کار کند.

روغن روانکاری صادراتی از محصولات استراتژیکی است که خوشبختانه چند سالی می شود که در زمره کالاهای صادراتی ایران قرار گرفته است.

d33684d27f0864953b67db43bc787e2c - مرجع خرید روغن روانکاری صادراتی

شرایط نگهداری روغن روانکاری صادراتی

1f3b6752b231a70f679fcdb50b2c9a12 - مرجع خرید روغن روانکاری صادراتی

قبل از هر بحث دیگری نیاز است که از تنوع بالایی که این محصول دارد با خبر باشیم.

روانکار ها در کل به انواع روانکار گازی شکل، مایع، نیمه جامد و جامد تقسیم بندی می شوند که روغن روانکاری در دسته ی روانکار های مایع قرار می گیرد. کار روانکار ها کاهش اصطکاک بین قطعاتی می باشد که با یکدیگر تماس مستقیم دارند. روغن های روانکار به طور کلی به روغن چرخ دنده و روغن گیربکس ، روغن کمپرسور ، روغن هیدرولیک ، روغن ماشین کاری و روغن توربین و … تقسیم بندی می شوند که هرکدام باید در شرایط مناسب خود نگهداری شود.

گفتنی است برای جلوگیری از زنگ زدگی و افزایش طول عمر دستگاه ها استفاده از روغن های روانکاری اهمیت زیادی دارد. هرگاه بین دو سطح در تماس حرکت نسبی رخ دهد مقاومتی در برابر حرکت ایجاد خواهد شد. این مقاومت نیروی اصطکاکی یا به بیان ساده تر اصطکاک نامیده می شود که آسیب جدی به دستگاه وارد می کند.

شاید بپرسید که چه مواقعی از روغن های روانکاری استفاده می کنیم و چرا مثلا به جای آن از گریس استفاده نمی شود خب دلیل این است که شرایط کاری این دو نوع روانکار با هم متفاوت است. روانکاری با روغن در بیرینگ‌ها وقتی که سرعت بالا باشد، یا دمای کارکرد اجازه استفاده از گریس را نمی‌دهد به داد ما می رسد. عامل دیگری که باید در نگهداری روغن صادراتی به آن توجه کرد این است که حتما به لزجت یا همان ویسکوزیته ی آن دقت کنید به دو دلیل یکی اینکه شرایط نگهداری روغن های روانکاری با ویسکوزیته های متفاوت مختلف است و دیگر اینکه برای هر وضعیت و دما و ماشینی باید از روغن روانکار با غلظت و لزجت مناسب استفاده نمود.

فروشنده روغن روانکاری صادراتی با قیمت مناسب

e5a9af1eed6eb60112acc1107a6010ce - مرجع خرید روغن روانکاری صادراتی خوشبختانه چند سالی می شود که مهندسان و شرکت های دانش بنیان آستین همت بالا زده و اقدام به تولید این محصول نموده اند. با یک مقایسه ی ساده از لحاظ قیمت و کیفیت این محصول با نمونه های خارجی به این نتیجه می رسیم که محصولاتی که در داخل کشور تولید می شوند بسیار با کیفیت بوده و همچنین قیمت تمام شده ی بسیار پایین تری نسبت به محصولات مشابه خارجی دارد و همین دلیل باعث شده است که بازار های خارج از کشور به دنبال خرید این محصول باشند و بازار صادرات این محصول از رونق خوبی برخوردار است.

اگر می خواهید که این محصول را با کیفیت صادراتی و با قیمت مناسب تهیه کنید فقط و فقط با ما این کار را بکنید تا از خرید خود اطمینان حاصل کرده و با خیال راحت آنرا مصرف کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.