به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

مراکز فروش روغن روانکاری خانگی

تولید روغن روانکاری خانگی با توجه به همان فرمولاسیون تعیین شده در روغن روانکاری صنعتی انجام می شود ولی درجه غلظت آن کمی پایین تر است. روغن روانکاری خانگی در جهت فعالیت هایی مانند درست کردن چرخ خیاطی و لولای در خانه و…. استفاده می شود و به دلیل کاربرهای نسبتا مهم آن، در حجم خیلی بالا به بازار کشور عرضه می شود و مورد توجه خیل عظیمی از خریداران نیز قرار می گیرد. پیشنهاد می شود که حتما مقداری از روغن روانکاری در خانه خود داشته باشید تا در صورت نیاز، از آن استفاده کنید.b35a4b8ea72fbc90aeee5b500978adfa - مراکز فروش روغن روانکاری خانگی

روغن روانکاری خانگی چه ویژگی هایی دارد؟

db373736dd7dd3cfb6887197ad0f840b - مراکز فروش روغن روانکاری خانگیروغن خانگی روانکاری در جهت کاهش اصطکاک و روان تر عمل کردن قطعات مختلف در خانه مثل درب منزل یا چرخ خیاطی کاربرد دارد. اصلی ترین ویژگی این روغن، غلظت آن می باشد.

غلظت این محصول به قدری زیاد است که اگر شما آن را در داخل یک ظرف بریزید و به صورت برعکس بگیرید، مدت زمان جالب توجهی طول می کشد تا روغن از ظرف خارج شود. رنگ روغن روانکاری خانگی، زرد مایع به قهوه ای می باشد و بوی آن نیز شبیه به رایحه چسب چوب است.

این محصول همچنین بسیار چسبناک است و اگر بر روی دست شما بریزد، حتما باید چند بار دستتان را بشورید تا چسبناکی آن از بین برود. 

تاثیرگذاری روغن روانکاری، خیلی سریع می باشد و حدود چند دقیقه پس از آنکه این روغن را در محل مورد نظر مورد استفاده قرار دادید، تاثیر آن را به وضوح مشاهده خواهید کرد.

قیمت خرید عمده روغن روانکاری خانگی

48468eda300d1455fdbea9a5dc11b392 - مراکز فروش روغن روانکاری خانگیقیمت خرید روغن روانکاری خانگی عمده، خیلی مناسب تر از نرخ عادی این روغن در بازار می باشد و به همین دلیل امروزه شاهد این امر هستیم که خریداران حجم زیادی از این محصول را تهیه می کنند تا برای مدت طولانی بتوانند از آن استفاده نمایند.

البته در کل باید گفت که قیمت عمده این محصولات نیز با عنایت بر عوامل مختلفی مشخص می شود و با توجه به این پارامترها در نهایت مبالغی برای انواع روغن روانکاری تعیین گردیده خواهد شد.

البته ایشان باید به این نکته نیز توجه داشته باشند که در جهت جلوگیری از فاسد شدن حجم زیاد روغن، باید شرایط نگهداری از آن را فرا بگیرند. بهترین روش در جهت نگهداری از این محصول در طولانی مدت، ریختن آن در ظروف کوچکتر و قرار دادنشان در محیطی با دمای 25 تا 35 درجه سانتی گراد می باشد.

اگر روغن را در ظروف بزرگ بریزید، احتمال فاسد شدن آن بیشتر خواهد شد و در این صورت قطعا متحمل ضرر مالی می شوید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.