به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

قیمت فروش روغن روانکاری 20 لیتری

روغن روانکاری 20 لیتری مناسب استفاده صنایعی است که به مقادیر زیاد روغن کاری دستگاه نیاز دارند. روان کار ها از جمله مواد صنعتی مورد نیاز برای کارکرد درست و بهینه دستگاه های مختلف می باشند که به نوعی تضمین کننده طول عمر مفید دستگاه و قطعات آن می باشند.

a7a4560bef29ba2a5f65956cfdefd723 - قیمت فروش روغن روانکاری 20 لیتری

راهنمای انتخاب انواع روغن روانکاری

063d9ff406fe8756c804b375e2e14400 - قیمت فروش روغن روانکاری 20 لیتریتمامی دستگاه ها و قطعاتی که به نوعی در ارتباط با هم هستند و از اتصال اجزای مختلف عمدتا فلزی ساخته می شوند نیاز به استفاده از روانکار ها دارند. روانکار ها به دسته ای از روغن های صنعتی اطلاق می شود که برای جلوگیری از اصطکاک بین اجزای مختلف این ماشین آلات به کار می روند.

روغن های روانکاری به انواع مختلفی تقسیم می شوند که توصیه های مختلفی که در قالب راهنمای انتخاب روغن مناسب به افراد داده می شود می تواند در انتخاب روغن با کیفیت بسیار موثر واقع شود.

مهمترین نکته در انتخاب روغن مناسب در نظر گرفتن نوع کاربری آن می باشد. بر این اساس روغن ها را می توان به انواع زیر تقسیم کرد:

  • روغن های نفتی که یکی از انواع روغن های پرکاربرد بوده و جهت روغن کاری انواع ماشین آلات صنعتی و خانگی می توان از آنها استفاده نمود.
  • روغن های صنعتی گیاهی که از فرآورده های گیاهی مانند انواع روغن های خردل، کلزا و کاستور تهیه می شوند.
  • روغن های نیمه صنعتی که ترکیبی از روغن های صنعتی و گیاهی می باشند.

بر این اساس و بر طبق موارد کاربرد روغن های صنعتی در صورتی که برای کار های سبک مورد استفاده قرار گیرند باید دارای میزان ویسکوزیته یا غلظت خاص باشند و انواعی که برای کار های سنگین مثلا روانکاری ماشین آلات مختلف مانند دستگاه های مورد استفاده در صنعت نساجی به کار برده می شوند از نوع روغن های سنگین با ویسکوزیته بالا باید انتخاب شوند.

عرضه روغن روانکاری 20 لیتری

2cc676b755d91335786a6b461c07d620 - قیمت فروش روغن روانکاری 20 لیتریاز آن جا که روغن های روانکاری خصوصیات مختلف و ترکیبات متنوعی دارند به همین دلیل برای برخی صنایع که نیاز همیشگی به روغن دارند خرید ظروف کوچک مقرون به صرفه نمی باشد.

به این علت به این مراکز صنعتی، عرضه روغن روانکاری در ظروف بزرگ 20 لیتری صورت می گیرد. این روش خرید روشی بسیار مقرون به صرفه می باشد که به دلیل حجم بالای خرید از صرف هزینه های زیاد بابت خرید ظروف کوچک روانکاری جلوگیری نماید.

این میزان برای روغن های گوناگون متفاوت بوده و از آنجا که تقاضا برای برخی روغن ها بیشتر است تولید و بسته بندی آنها در ظروف 20 لیتری با مشخص کردن نوع روغن به متقاضیان صورت می گیرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.