به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

قیمت روغن چرخ راسته دوز

یکی از بهترین روغن های صنعتی که توسط صنعتگران تولید می شود و به قیمت مناسب در بازار عرضه می گردد روغن چرخ راسته دوز است که همان گونه که از نامش مشخص است این روغن ها مخصوص روغن کاری چرخ های صنعتی هستند و قیمت روغن چرخ راسته دوز به کیفیت و میزان آن بستگی دارد.acdf18a76d7c28bbd56b120b018156eb - قیمت روغن چرخ راسته دوز

نحوه روغن کاری چرخ راسته دوز چگونه است؟

50ca8d5687fd15d8c0079af6d800e36d - قیمت روغن چرخ راسته دوز چرخ خیاطی یک دستگاه مکانیکی است که مانند سایر دستگاه ها نیازمند روغن کاری است تا طول عمر و ماندگاریش زیاد شود چرا که هر چه روغن کاری چرخ های راسته دوز مرتب و دقیق تر انجام شود ماندگاری آن چرخ نیز بیشتر می شود.

به طور کلی برای روغن کاری چرخ راسته باید به ترتیب کارهای زیر را انجام دهید:

  • ابتدا باید مطمئن شوید که چرخ به روغن کاری نیاز دارد از عواملی که مشخص می کند زمان روغن کاری چرخ راسته است عبارتند از:

1.صدای خش خش می دهد.

2.مرتب نخ پاره می کند.

3.موقع دوختن قفل می کند.

4.مهمتر از همه موقع استفاده سوزن می شکند.

  • بعد اینکه مطمئن شدید عوامل بالا در چرخ شما است روغن چرخ خیاطی صدر را تهیه کنید و ابتدا به قسمت رویی چرخ یعنی جاهایی که پیچ دارد روغن بریزید.
  • همچنین مقداری روغن نیز به تسمه و سوزن چرخ بریزید.
  • سپس رویه ی چرخ راسته را با دستتان بلند کنید و محفظه آن را تا جایی که علامت مشخص دارد روغن بریزید تا مرتب که شما با چرخ کار می کنید به صورت اتوماتیک روغن به اجزای داخلی چرخ برسد.

نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که مرتب میزان روغن درون محفظه را چک کنید تا روغن چرختان یک دفعه ای تمام نشود چرا که در این صورت به موتور چرخ فشار ݥی آورد و ممکن است چرختان آسیب ببیند.

مرکز خرید روغن چرخ راسته دوز

ac73cf4e303c7ed0ddfc183b822840d3 - قیمت روغن چرخ راسته دوز روغن چرخ در خیاطی اهمیت زیادی دارد چرا که باعث کارکرد بهتر چرخ خیاطی می شود و امروزه شما می توانید به دو روش حضوری و غیر حضوری روغن چرخ زیگزال و راسته دوز تهیه کنید.

یکی از روش های غیرحضوری وارد شدن به سایت های معتبر است که مجموعه سایت ما به صورت 24ساعت آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است.

شما بدون خارج شدن از منزل و صرف وقت و هزینه اضافی می توانید در سایت ما از انواع روغن چرخ ها دیدن کنید و قیمت ها را مقایسه کنید و همچنین مطالب مفید در رابطه با مزیت و کاربرد روغن چرخ ها بخوانید و روغنی را انتخاب کنید که با کیفیت است.

همچنین می توانید اگر در رابطه با نوع چرخ و روغن آن به مشکل خوردید در سایت ما با کارشناسان مجرب مشورت کنید و مشکلتان را رفع کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.