به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

قیمت روغن روانکاری گالنی مستقیم از کارخانه

برای عملکرد بهتر ماشین آلات گوناگون، ضرور است تا از روغن های مختلفی استفاده شود. این محصولات باعث می‌ گردند تا عمر یک دستگاه افزایش پیدا کند. این نوع از سیالات را در بسته بندی های مختلفی به قیمت مستقیم از کارخانه نیز می توان تهیه کرد. مثلاً خرید نوع روغن روانکاری گالنی که در پایین بیشتر به آن خواهیم پرداخت. 8e376275e1439bb7bbb906ad68c88752 - قیمت روغن روانکاری گالنی مستقیم از کارخانه

کاربرد روغن روانکاری گالنی چیست؟

7b51aa2a232c8c5ffa5f0054776d43e3 - قیمت روغن روانکاری گالنی مستقیم از کارخانهاکثر شرکت های صنعتی و همینطور کسانی که در کار خرید و فروش انواع روغن های ماشین هستند، محصولات را به گونه گالنی تهیه می نمایند. عموماً وزن گالن ها بالای 10 لیتر می باشد. بسته های این روان کننده ها، از جنس های فلز و پلاستیک ساخته می شوند. 

کاربرد روغن روانکاری وسیع است. برای نمونه به چند نوع از این روغن ها اشاره می کنیم که عبارتند از: 

 • روغن موتور 
 • روغن سیم بکسل آسانسور 
 • روغن چرخ خیاطی 
 • روغن روانکار فرمان خودرو 
 • روغن روانکار صنعتی 
 • روغن ترمز ماشین 
 • روغن ریل آسانسور 

حتی برای دوچرخه ها نیز از این محصولات کار می گیرند. باید گفت، استفاده از روان کننده ها، مزیت های گوناگونی دارد. برای مثال، آنان باعث می شوند تا قطعات فلزی ساییده نشوند. موتور خنک باقی بماند. اصطکاک به خوبی انجام شود. زنگ خوردگی ایجاد نگردد و به این ترتیب عمر یک دستگاه افزایش یابد. 

به همین دلیل نقش روغن های روانکار، بسیار بارز است. این محصولات در کشورمان در انواع مختلفی تولید می گردند که صادرات آن نیز به ممالک دیگر صورت می گیرد. 

صادرات روغن روانکاری گالنی

1ad2669bcc191f2bc0fde458a91729e5 - قیمت روغن روانکاری گالنی مستقیم از کارخانهاغلب بازرگانان، صادرات روغن روانکاری گالنی را به کشورهای همسایه انجام می دهند. آنان محصولاتشان را بر اساس سفارش مشتری، با درجات کیفی مختلفی آماده کرده و سپس ارسال می نمایند. 

صادرات روغن گالنی، طبق استانداردها انجام می شود. خوب است بدانید که از ایران، سه نوع از این محصولات به بیرون از کشور ارسال می شود. آنان عبارتند از: 

 1. روغن مینرال: مواد اولیه آن از پایه نفتی است. کاربرد زیادی دارد. 
 2. روغن سنتتیک: در این محصول از نفت استفاده نمی شود بیشتر مواد آلی در نظر گرفته می شوند. یکی از بهترین محصولات در حوزه خود است. 
 3. روغن نیمه سنتتیک: از نظر کیفی، میان دو نوع بالا قرار دارد. اغلب، در ماشین های سنگین به کار می‌ رود. 

ارسال چنین محصولاتی به بیرون از مرزها، سود خوبی برای سازندگان، تاجران و حتی در سطح کلان، خود کشورمان دارد. به همین علت است که یکی از اقلام پر فروش صادراتی می باشد. باید گفت، بازار این روغن های روانکار، از رونق خوبی برخوردار بوده که این مسئله به کیفیت محصول بستگی دارد. 

2 نظر

 • سلام. از این سایت روغن روانکاوی گالنی به صورت عمده میخوام سفارش بدم. قیمت محصول به تعداد زیاد فرقی نداره؟

  • سلام
   برای دریافت پاسخ سوالتون از طریق پر کردن فرم مشاوره در داخل سایت میتونید از مشاورین ما راهنمایی بگیرید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.