به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

قیمت خرید روغن روانکاری 20 لیتری از کارخانه

روغن روانکاری همانطور که از نامش پیداست؛ دارای اثر روان کنندگی بوده و انواع روغن خودرو و روغن های صنعتی از زیرگروه آن به شمار می آیند. این گروه از محصولات از نظر حجم و اندازه، به نمونه های مختلفی دسته بندی شده که یکی از مناسب ترین و به صرفه ترین نوع آن، روغن روانکاری 20 لیتری است که می توان آن را با قیمت خرید کارخانه و با بهترین کیفیت تهیه نمود.

db84c399b2a8efea0b74c609867454c6 - قیمت خرید روغن روانکاری 20 لیتری از کارخانه

غلظت مناسب روغن روانکاری

e8958558f484a566045de9ebd593db39 - قیمت خرید روغن روانکاری 20 لیتری از کارخانه یکی از شاخصه هایی که در روغن روانکاری وجود داشته و به هنگام خرید این محصول باید به آن دقت کرد؛ میزان غلظت می باشد.
غلظت روغن روانکاری باید در سطح مناسبی قرار داشته باشد تا بتوان از آن انتظار بهترین عملکرد ممکن را داشت.
گرانروی روغن روانکاری همچنین باعث می شود تا عملیات روانکاری قطعات مختلفی که از آن استفاده می نمایند؛ به طرزی صحیح صورت گرفته و در نتیجه کاهش اصطکاک را به همراه خواهد داشت.

حال می خواهیم بدانیم غلظت یا میزان گرانروی ایده آلی که برای انواع روغن روانکاری اعم از روغن های صنعتی و روغن های موتور در نظر گرفته شده؛ چه اندازه می باشد؟
پیش از اشاره به این موضوع، باید گفت شاخص غلظت یا گرانروی یک روغن روانکار با کلمه SAE نشان داده می شود.
حال از دو شاخص گرانروی مناسب در روغن های روانکاری امروزی، می توان به 10W30 و 5W30 اشاره کرد که حرف W مخفف کلمه وینتر یعنی زمستان بوده و عدد سمت راست آن دمای بیشینه و عدد سمت چپ آن دمای کمینه در این روغن ها را بازگو می کند.

با وجود روغن هایی روانکاری که از این دور سطح غلظت برخوردار می باشند؛ می توان کارکردهایی مطمئن و ایمن را از انواع تجهیزات و حتی خودروها انتظار داشت.

توزیع کننده روغن روانکاری 20 لیتری

10c917549c332267fe0049d5ba10734e - قیمت خرید روغن روانکاری 20 لیتری از کارخانه توسط بزرگترین مرکز توزیع کننده روغن روانکاری، انواع مختلفی از این روغن در معرض ارائه به بازار قرار گرفته که از جمله آنها می توان به روغن روانکاری 20 لیتری اشاره کرد.
این روغن، حجم و اندازه ای زیاد را شامل شده و بدین ترتیب برای انواع کاربردهای عمده، گزینه مناسبی به نظر می آید.

قابل ذکر است روغن های روانکاری 20 لیتری، بیشتر جهت سیستم های هیدرولیک مورد کاربرد قرار گرفته و می توان آن را با بهترین گریدهای ممکن یعنی روانکاری با گرید 32 و گرید 68 را تهیه نمود.
همچنین لازم است مزیت های بسیار ممتازی که در بهترین روغن های روانکاری 20 لیتری جای گرفته اند را هم نام ببریم که عبارتند از:

  • این روغن از حجم روغن کاری کاسته و اگر هم به مخزن مایع خنک کاری وارد گردد؛ باعث خرابی نخواهد شد.
  • با استفاده از این محصول مقرون به صرفه، هزینه ها به شدت کاهش یافته و محیط زیست نیز با آسیب کمتری مواجه خواهد شد.
  • از همه مهمتر اینکه خاصیت خنک کاری و ضد زنگ بودن این روغن ها نیز بسیار خوب گزارش شده است.
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.