به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

قیمت خرید روغن روانکاری صنعتی

روغن روانکاری صنعتی از نوعی روغن پایه و یک سری افزودنی ها به دست می آید. در واقع متفاوت بودن افزودنی هایی که با روغن پایه ترکیب می شود سبب متنوع شدن روغن های صنعتی از نظر نوع و کاربرد آن خواهند شد.

5946cccb89992c878ed0316ae2d9521a - قیمت خرید روغن روانکاری صنعتی

کاربرد انواع روغن روانکاری صنعتی

b35c927cb98f4c7341541ec3cf095b62 - قیمت خرید روغن روانکاری صنعتیروغن های صنعتی همان طور که از نامش پیداست در بخش های صنعتی به کار برده می شوند. کاربرد روغن روانکاری سبب افزایش کیفی و عملکرد بهتر قطعات یک دستگاه یا ماشین در شرایط دمایی بالا می شود.

بر اساس مواد تشکیل دهنده، روغن روانکاری را می توان به دو گونه تقسیم کرد. این گونه ها عبارتند از:

  • روغن های پایه گیاهی مانند روغن هایی که از گیاه کلزا به دست می آیند.
  • روغن های پایه نفتی که از مشتقات نفتی می باشند.

هر کدام از این روغن ها به روغن مادر یا همان روغن پایه افزوده شده و سبب شکل گیری روغن هایی متفاوت می شوند. از انواع این روغن ها می توان موارد زیر را نام برد:

  • روغن زنجیر، روغن دنده، روغن ضد خوردگی و ضد زنگ
  • روغن توربین، روغن موتور، روغن های چند منظوره، روغن گردشی
  • روغن برش و تراشکاری، روغن های هیدرولیکی، روغن کمپرسور، روغن ماشین های نساجی

هر یک از این روغن ها با توجه به نوع دستگاهی که مورد استفاده قرار می گیرند به انواع روغن های سبک و سنگین تقسیم می شوند که روغن های سبک برای ماشین های ساده کاربرد داشته و روغن های سنگین مختص استفاده در ماشین آلات سنگین می باشند.

با به کار بردن این روغن ها عمر مفید قطعات یک دستگاه به گونه ای موثر افزوده خواهد شد و علاوه بر این اصطکاک بین قطعات کم خواهد شد و در نتیجه حرکت اجزای دستگاه به سهولت انجام خواهد گرفت.

فروشنده روغن روانکاری صنعتی در بازار

c505278b29cb63794c4660006cb73a31 - قیمت خرید روغن روانکاری صنعتیفروشنده روغن صنعتی روان کننده فرد یا افرادی هستند که با نمونه های مختلف این روغن ها و همچنین برند های متفاوت آن آشنا می باشند.

این گروه ها می توانند در زمینه خرید روغن مناسب اطلاعات لازم را در اختیار افراد قرار داده و آنها را جهت خرید بهترین نوع روغن راهنمائی کنند.

از آن جا که این ترکیبات انواع مختلفی دارند و در ماشین های گوناگون به کار می روند بنابراین نمی توان یک روغن را برای همه دستگاه ها استفاده نمود و ضرورت دارد برای هر دستگاهی روغن مخصوص آن خریداری شود.

از این جهت فروشندگان همواره با جدیدترین تولیدات این عرصه آشنایی دارند و از طرفی بهترین برند های بازار را که عرضه کننده با کیفیت ترین نوع روغن می باشند می شناسند و بر این اساس توصیه های لازم را به خریداران ارائه می دهند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.