به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

قیمت خرید روغن روانکاری دستگاه نساجی

قیمت خرید روغن روانکاری دستگاه نساجی طبق کیفیت این محصول تعیین می شود. روغن روانکاری مخصوص صنعت نساجی در بسته بندی های متفاوت و منحصر به فرد در بازار موجود است. از این نوع روغن ها برای روان کردن قطعات موجود در این صنعت استفاده می ‌شود.

5946cccb89992c878ed0316ae2d9521a - قیمت خرید روغن روانکاری دستگاه نساجی

ویژگی های روغن روانکاری دستگاه نساجی

127d8f290f19005f5d1589e65923278d - قیمت خرید روغن روانکاری دستگاه نساجی در صنعت نساجی از تجهیزات مختلفی استفاده می شود که تمامی این تجهیزات به روغن های روان کار نیاز دارند. در بین تجهیزات صنعت نساجی که به صورت عمده به استفاده از روانکار نیاز دارند می‌توان به انواع ماشین های دوخت، ماشین های بافندگی و ماشین‌های نخ ریسی اشاره کرد.

خوشبختانه امروزه  تولید انواع روغن نساجی متناسب با سیستم های مکانیکی مورد استفاده در این صنعت توسعه پیدا کردند که با نام های روغن ماشین بافندگی، روغن ماشین های دوخت و دوز، روغن های سفید، روغن های امولسیونی کننده، روغن های سیلیکونی در بازار به مشتریان معرفی می‌شوند.

روغن های نساجی باید کاملاً بهداشتی و تصفیه شده باشند. از مهمترین مشخصات و ویژگی روغن روانکاری می توان به مواردی همچون غیر سرطان زا بودن این ترکیبات و  همچنین حساسیت زا نبودن این ترکیبات اشاره کرد.

همچنین از دیگر ویژگی های روغن روانکاری صنعت نساجی  غیر الکتریسیته ساکن بودن این محصولات است که در کارخانه جات غیر بافتنی این شاخص اهمیت بسیار زیادی دارد و باعث کاهش هزینه ‌های تولید و کاهش ضایعات می‌شود. استفاده از روغن های روانکاری مخصوص صنعت نساجی با کیفیت بالا می تواند از آسیب رسیدن به قطعات و ماشین آلات جلوگیری کند و عمر این صنایع را افزایش می دهد که از نظر اقتصادی بسیار مهم است.

 از دیگر ویژگی های این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مقاومت بالا در برابر خوردگی و زنگ زدگی
  • مقاومت بالا در برابر اکسیداسیون
  • بی اثر بودن از لحاظ واکنش پذیری

عرضه کننده روغن روانکاری دستگاه نساجی دربازار

c505278b29cb63794c4660006cb73a31 - قیمت خرید روغن روانکاری دستگاه نساجی

روغن های روانکاری مخصوص صنعت نساجی می ‌توانند با روش های نظیر تماسی، اسپری کردن و رمق کشی و پد نمودن مورد استفاده قرار بگیرند. در راستای این موضوع می توان گفت عرضه کننده انواع روغن روانکاری دستگاه نساجی در بازار این محصولات را در بسته بندی های متنوع و منحصر به فرد ارائه می دهد.

در راستای تنوعی که برای بسته بندی کردن انواع روغن روانکاری صنعت نساجی در نظر گرفته می شود، این محصولات با قیمت های خیلی متفاوت در بازار به مشتریان معرفی می‌شوند. مهمترین عوامل موثر در تعیین قیمت انواع روغن روانکاری دستگاه نساجی کیفیت این محصولات می باشد. هرچه کیفیت و غلظت این نوع روغن ها بیشتر و بالاتر باشد معمولاً از قیمت فروش بیشتری برخوردار خواهند بود.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.