به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

قیمت خرید روغن روانکاری دستگاه صنعتی

روغن روانکاری نقش مهمی را در فرآیند نرم و روان کردن انواع تجهیزات و قطعات ایفا  می کند. برای نمونه می توان به روغن روانکاری دستگاه صنعتی اشاره کرد که برای انواعی از دستگاه های مورد کاربرد در محیط های صنعتی استفاده شده و عملکرد بهتر آنها را ممکن می سازد. گفتنی است که این روغن با توجه به کیفیت ها و نمونه های مختلف، دارای قیمت خرید متفاوتی می باشد.

5946cccb89992c878ed0316ae2d9521a - قیمت خرید روغن روانکاری دستگاه صنعتی

انواع روغن روانکاری صنعتی بر پایه گیاهی و نفتی

c505278b29cb63794c4660006cb73a31 - قیمت خرید روغن روانکاری دستگاه صنعتیروغن روانکاری صنعتی که امروزه به عنوان یکی از روغن های بسیار مهم شناخته شده و در حوزه های مختلف صنعتی، کاربردی بیش از پیش را به خود اختصاص داده است؛ تقسیم بندی های متعددی را شامل می گردد.
برای نمونه می توان این روغن را از نظر نوع ساختار یا ترکیبات تشکیل دهنده، به این موارد دسته بندی کرد:

  1. روغن روانکاری صنعتی بر پایه گیاهی: با فرآوری برخی از گیاهان خاص مانند کاستور، خردل و کستا است که روغن های بر پایه گیاهی را می سازند؛ همچنین در ساختار این روغن ها از کمی افزودنی هم بهره می برند که به طور کل محصولی با اثر روانکاری بالا را از آن ظاهر می سازند؛ گفتنی است روغن فوق با توجه به تاثیر فوری خود و ترکیبات سازنده ای که به همراه دارد؛ توانسته به عنوان بهترین روغن روانکاری صنعتی شناخته شود.
  2. روغن روانکاری صنعتی بر پایه نفتی: نحوه تولید این گروه از روغن های روانکاری به این صورت است که آنها را ابتدا در کوره های تقطیر نفت خام قرار داده و سپس برخی از افزودنی های مفید را به آن می افزایند؛ در واقع افزودنی ها باعث شده تا خواص بهتری از روغن مورد نظر به دست آید؛ قابل ذکر است این نوع روغن ها قادر به حفظ خواص فیزیکی و شیمیایی خود بوده و دارای مقاومت و ویسکوزیته زیاد می باشند.

عرضه کننده روغن روانکاری دستگاه صنعتی

0b5ff2862f1f526ac1676f048bb2f631 - قیمت خرید روغن روانکاری دستگاه صنعتیدر حال حاضر اهمیت بسیار زیاد انواع روغن روانکاری صنعتی برای هر یک از دستگاه ها و تجهیزات صنعتی باعث شده تا اقدامات بسیاری برای عرضه این محصولات از سوی بهترین عرضه کننده روغن روانکاری صورت پذیرد.
قابل ذکر است یکی از مراکزی که به عنوان بهترین و بزرگترین عرضه کننده روغن مورد نظر عمل کرده و درخواست خریداران را فی الفور و به مطلوب ترین شکل ممکن، پاسخ خواهد داد؛ مرکز فوق است که انواعی از این روغن های روانکاری را برای صنایع مختلف با بازدهی و کیفیت عالی و همینطوری قیمتی مناسب ارائه خواهد داد:

  • روغن انتقال حرارت و انتقال قدرت
  • روغن عایق کننده
  • روغن فرآیند چرم
  • روغن نساجی برای نرم کنندگی پارچه ها و پیشگیری از الکتریسیته ساکن
  • روغن تراشکاری
  • روغن توربین
  • روغن دنده
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.