به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

قیمت خرید روغن روانکاری دستگاه ریسندگی

دستگاه هایی که در صنایع مختلف به کار گرفته می شوند، بر اساس مدت زمان کاری که انجام داده اند، نیاز به روغن کاری پیدا می کنند. در صنعت ریسندگی نیز حتماً باید از این روان کننده ها در ماشین آلات استفاده شود. روغن روانکاری دستگاه ریسندگی را می توان به شیوه های متفاوت با قیمت مناسب تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد. 

5946cccb89992c878ed0316ae2d9521a - قیمت خرید روغن روانکاری دستگاه ریسندگی

مقاومت روغن روانکاری برای دستگاه ریسندگی

b35c927cb98f4c7341541ec3cf095b62 - قیمت خرید روغن روانکاری دستگاه ریسندگی جهت بالا بردن کارایی دستگاه ریسندگی باید از روغن روانکاری استفاده نمود که مقاومت بالایی داشته باشد. این محصولات را تولید کننده با مواد پتروشیمیایی و سایر افزودنی های دیگر می سازد. شما می توانید از آن در دستگاه هایی تولید انواع نخ POY در سرعت بالا کار بگیرید. 

استفاده از این روغن، ویژگی های زیر را دارد: 

  • فراریت پایینی در شرایط دمایی دارد. 
  • خاصیت ضد خوردگی بالایی را دارا می باشد. 
  • آنتی استاتیک است. 
  • در برابر حرارت مقاوم می باشد. 
  • در ماشین آلات، رسوبی تشکیل نمی گردد. 
  • در الیاف به خوبی نفوذ می کند. 

مقاومت روغن روانکاری بالا است و این امر سبب می شود تا دستگاه کارکرد بهتری پیدا کند. باید بگوییم که این روغن ها را امروزه شرکت های گوناگونی از مواد پایه نفتی می سازند. آنان در بسته بندی های مختلفی کالای خود را عرضه می کنند که در ادامه، بیشتر در این باره خواهید خواند. 

نمایندگی فروش روغن روانکاری دستگاه ریسندگی

c505278b29cb63794c4660006cb73a31 - قیمت خرید روغن روانکاری دستگاه ریسندگی برای این که بتوان بهترین روغن دستگاه ریسندگی را تهیه کرد، باید در گام نخست، ارائه دهنده اصلی را یافت. در حال حاضر شما می توانید از این نمایندگی فروش، نوع مرغوب و تضمین شده را خریداری کنید. از این طریق، بیشتر به شکل عمده ای محصول ارائه می گردد که در وزن 1000 لیتری و بشکه های 208 لیتری این کار انجام می شود. 

باید بگوییم که این بسته ها از جنس پلی اتیلن ساخته شده اند و کاملاً استاندارد می باشند. به این ترتیب، دیگر دغدغه ای بابت کیفیت محصول نخواهید داشت. گفتنی است، برای نگهداری بهتر هم، نیاز است تا درب این بشکه ها کاملاً بسته بماند در در مکان هایی که سرپوشیده هستند، قرار داده شوند. دمای انبار نیز باید معتدل باشد. 

شما می توانید از این روغن ها در مدت یک سال استفاده کنید. روی هم رفته، بیشتر شرکت های ریسندگی برای این که بتوانند هزینه های جانبی خود را کاهش دهند، به این روش محصول را تهیه می کنند. آنان برای خرید به مرجع با اعتبار یعنی نمایندگی سر می زنند. 

ما نیز به عنوان شعبه اصلی عرضه کننده انواع روان کننده های دستگاه ریسندگی، بهترین  نوع سیال را در اختیار شما قرار می دهیم. 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.