به قطب تولید روغن چرخ خیاطی خوش آمدید. (ایرانااُیل)

قم | کیلومتر 5 جاده قدیم قم تهران

iran,qom

کارخانه روغن چرخ خیاطی نیلوفر

قیمت انواع روغن روانکاری عالی

شرکت ما تونسته یکی از روغن روانکاری عالی و با کیفیت را تولید کند. رزومه درخشان شرکت ما نشان بر این ادعا می باشد برای مشاهده قیمت روغن روان کاری شما می توانید از طریق وب سایت اقدام کنید.

d1e6fa297b3acae302cb99d5904e2457 - قیمت انواع روغن روانکاری عالی

تمیز کردن قطعات دستگاه با استفاده از روغن روانکاری

db373736dd7dd3cfb6887197ad0f840b - قیمت انواع روغن روانکاری عالی  روغن روانکاری باعث می شود که از سایش سطوح متحرک بر روی هم جلوگیری شود و به عنوان یک خط فاصله عمل می کند‌

برای تمیز کردن و روغن کاری الکتروموتورها از روان کننده ها استفاده می شود که در ظرف روغن دان ریخته می‌شود و به محل مورد نیاز انتقال داده می‌شود. همچنین این روغن ها به صورت اسپری نیز در شرکت های مختلفی در ابعاد مختلف تولید و توزیع می شود.

روانکاری باعث می‌شود تا از استهلاک سطوحی که بر روی هم قرار دارند کم شود، یکی از این روان کننده ها روغن موتور است که این روغن از نفت خام تشکیل شده است و باعث حرکت  راحت‌تر موتور می شود البته بعضی از روغن های روان کننده هم وجود دارند که فقط از نفت خام تشکیل نشده‌اند و عناصر دیگری در تشکیل آن ها نقش داشته اند.

نفت خام در پالایشگاه ها پالایش می شود و از آن روغن های پایه تولید می شود استفاده از روغن روان کننده از جمله اقداماتی است که برای افزایش طول عمر انواع‌موتور استفاده می شود و کیفیت آن را بالا می برد. البته این روغن ها عمر محدودی دارند و بعد از استفاده به مرور زمان باید تعویض شود و روغن تازه جایگزین شود.

تعویض روغن و استفاده از روغن های روان کننده از انواع خوردگی ها جلوگیری می‌کنند مثل خوردگی یکنواخت، خوردگی شیاری و خوردگی دنده ای و غیره

از ویژگی های روغن روانکاری می توان به موارد زیر اشاره کرد دوام و ماندگاری بالایی داشته باشد، در برابر گرما مقاوم باشد، از ساییده شدن جلوگیری کند، کیفیت بالایی داشته باشد، قیمت مناسبی داشته باشد، با انواع قطعات پلاستیکی یا فلزی سازگاری داشته باشد

روان کننده ها به دو دسته تقسیم می شوند: ۱. روان کننده های خودرو که شامل: روغن دنده، روغن موتور، ۲. روان کننده صنعتی که شامل: روغن های صنعتی، روان‌کنندهای ویژه و گریس هستند

توزیع روغن روانکاری عالی در بازار

d1f4d8e2bfa1cd48c9d1ab08ffa407ec - قیمت انواع روغن روانکاری عالی توزیع روغن عالی توسط شرکت ما به سراسر بازار صورت گرفته است این روغن ها با کیفیت ها و ابعاد و قیمت های مختلفی وجود دارند.

شما می توانید برای خرید این محصول از طریق اینترنتی و به صورت انلاین از وب سایت ما اقدام کنید تا بهترین و با کیفیت ترین روغن را در کوتاه ترین زمان به دستتان برسانیم. لازم به ذکر است که قیمت خرید در سطح عمده از قیمت پایین تری برخوردار است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.